Idealiai tau tinkančios moters požymiai

Kaip tarp visų sutiktų moterų, po išsiskyrimų, barnių ir susitaikymų, atpažinti tą pačią, tą vienintelę, su kuria galima sukurti rimtus ir ilgalaikius santykius.

Siūlome kelis požymius, bylojančius, jog moteris jums tinka ir ne šiaip tinka – ji tiesiog sukurta tau.

Tu ja pasitiki. Visiškai netikėtai supranti, kad gali visiškai ja pasikliauti. Daliniesi su ja slapčiausiomis paslaptimis ir žinai, kad bet kuriuo momentu ji tave palaikys.

Ji sutaria su tavo draugais. Jie pagaliau susipažino – tavo sėbrų gauja ir tavo mergina. Ir… Ir jie tarpusavyje sutaria… Ji neprieštarauja, kad su jais bendrautum ir netgi išleidžia tave į krepšinį.

Tu pamiršai savo buvusią. Visą laiką apie ją galvojai, kol nesutikai šitos moters. Ir buvusioji išgaravo.

Ji sutaria su tavo šeima. Tu siaubingai bijojai supažindinti ją su savo šeimyna, tačiau viskas baigėsi kuo puikiausiai. Jie visi susidraugavo. Tfu, tfu, tfu, kad neprikarksėjus…

Mažiau bendrauji su draugais. Alus ir draugeliai tau atrodo mažiau patrauklūs už vakarą su šita moterimi po jaukiu pledu.

Esi pasirengęs išmalti dantis visiems, kas parodys jai nepagarbą. Ir jokio skirtumo, kas jie tokie – pašaliniai, draugai ar giminaičiai.

Tarp jūsų – neįtikėtina energetika. Tu visą laiką apie ją galvoji, net sėdėdamas darbe. Kai esate kartu – laikas aplinkui sustoja.

Įsivaizduoji save jos vyru ir jos vaikų tėvu. Jei anksčiau tau vien mintis apie tai kėlė siaubą, ir akimirksniu pradingdavo erekcija, tai su šia moterimi – viskas kitaip.

Tu jai gamini maistą. Tau pačiam pakanka pusės dėžutės koldūnų. Tačiau jai norisi pagaminti itališką vakarienę, po kurios nuneši savo princesę ant rankų į miegamąjį.

Tu negali susikaupti. Visą laiką galvoji apie ją ir lauki nesulauki sekančio susitikimo. O taip pat nuolat galvoji, ar ne laikas jai paskambinti, ar nepasakius jai, kad nekantrauji susitikti.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *