Idealūs santykiai. Ką pataria psichologai

Atskleisiu jums paslaptį: idealūs santykiai su partneriu – tai nuolatinis, nesibaigiantis darbas su savimi. Jeigu mylite ir esate mylimi, tačiau jūsų sąjungą kartais trikdo barniai ir nesutarimai, šis tekstas galbūt padės pagerinti ir sutvirtinti santykius.

Taigi. Idealūs santykiai – mitas ar realybė?

Daug porų skundžiasi dėl nuolatinių smulkių konfliktų. Netgi ne daugelis – visos tuo skundžiasi. Ir, savaime suprantama, į galvą pradeda brautis mintys, jog mes turbūt netinkame vienas kitam, nesuprantame vienas kito, esame pernelyg skirtingi. Ar verta tuomet toliau gyventi kartu, jeigu santykiai ne idealūs?

Prasideda įtarinėjimai, atsiranda nepasitikėjimas. Kyla įtarimų dėl partnerių neištikimybės.

Tikriausiai labai jus nuvilsiu, tačiau pasaulyje nėra nieko idealaus ir, juo labiau, negali būti idealių santykių tarp dviejų visiškai skirtingų, individualių žmonių. Žmonės gali būti panašūs, gali turėti bendrų interesų, įpročių, tačiau kiekvienas žmogus yra Unikalus ir Nepakartojamas. Gindami savo unikalumą, mes patys to nenorėdami, įsiveliame į konfliktus su partneriu. Ir tai – visiškai normalu.

Idealas neegzistuoja, tačiau mes galime ir privalome siekti prie jo priartėti – tai ir yra saviugdos esmė. Ir jeigu esate tikri, kad mylite vienas kitą, atėjo laikas susimąstyti ir apie santykių tobulinimą, kol smulkūs nesutarimai neperaugo į tokias problemas, kurios bus pajėgios sunaikinti jūsų jausmus. Kad tai padarytų, poros turi išmokti tris taisykles.

Pirma. Mūsų santykiai – tai mūsų neįkainuojama dovana vienas kitam. Būtina visada turėti tai galvoje ir vertinti.

Antra. Kartu mes gyvename tam, kad mokytume vienas kitą tarpusavio supratimo ir meilės.

Trečia. Visos kliūtys mūsų santykių kelyje – tai būtinos gyvenimo pamokos, kurios daro mus išmintingesniais.

Jei abu partneriai žinos šias taisykles ir jų laikysis, jūsų bendras gyvenimas ženkliai priartės prie idealaus.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *