Įgyvendinti svajones padės paprastas triukas

Stebuklai gyvenime įvyksta retai. Dažniausiai svajonės taip ir lieka neįgyvendintos. Mažai kas žino, kad yra vienas efektyvus psichologinis triukas, kuris gali padėti mums susitvarkyti su savo svajonėmis. Ir jis puikiai veikia. Patikrinkite patys!

Atlikdami šį pratimą, jūs galite:

*iškuopti savo idėjų saugyklas, kurios kaupiasi daug metų ir niekaip nerealizuojamos,

*išsivaduoti nuo nuolatinio kaltės jausmo,

*liautis gaišti daugybės laiko nereikalingiems darbams ir pirkti nereikalingus daiktus,

*atsikratyti nusivylimų ir nuoskaudų,

*greitai nuspręsti, ką jums reikia padaryti,

*tapti produktyviais ir sėkmingais.

Surašykite ant popieriaus lapų visus savo tikslus, užduotis, ketinimus, problemas, troškimus, planus svajones. Sudarykite milžinišką sąrašą visokių dalykų, kurių jūs norite, seniai planavote padaryti, įsigyti, apie ką svajojote, net tai, kas atrodo visiška kvailystė, bet netikėtai susitikę geradarę fėją galėtumėte paprašyti tyliai į ausį. Kuo daugiau punktų įrašysite, tuo svaresnis bus rezultatas.

Po to paprašykite padirbėti su jumis gerą draugę ar kolegą, kuris galėtų jums skirti dėmesio bent pusvalandį (dar geriau porą valandų). Jūs perskaitote savo norą iš sąrašo. O draugė klausia: „Kodėl?“ ir pakartoja paskutinę jūsų frazę. Pavyzdžiui:

– Noriu naujų lūpdažių.

– Kodėl?

– Kad lūpos atrodytų gražiai, seksualiai.

– Kam tau reikia, kad lūpos atrodytų gražiai, seksualiai?

– Kad atrodyčiau kaip fatališka moteris.

– Kam tau reikia, kad atrodytum kaip fatališka moteris?

Besiaiškindamos lūpdažių klausimą, galite suvokti, kad siekiate patikti jūsų komerciniam direktoriui, kuris nekreipia jokio dėmesio į kenčiančią nuo meilės be atsako darbuotoją.

Klausinėjant toliau, gali paaiškėti, kad jums reikia nebūtinai to direktoriaus dėmesio, kad vietoj jo galėtų būti bet koks kitas simpatiškas ir įtakingas vyras , su kuriuo ir seksas būtų geras, ir susituokti nebūtų gėda. Tada padarysite išvadą, kad jums reikia ne lūpdažių ieškoti, o vietos, kur telkiasi potencialūs jaunikiai. Išsiaiškinusios tai, jūs atsikratysite troškimo kabintis į lūpdažius kaip į gelbėjimosi šiaudą, nebepyksite ant direktoriaus už tai, kad jis nerodo jums dėmesio. Nebegraušite savęs, kad blogai praleidote pusę savaitgalio ieškodamos tinkamo lūpdažių atspalvio. Ir pasuksite kitu keliu ieškoti rūpestingo ir dėmesingo partnerio.

„Būdama paaugle svajojau tapti šachmatų meistre ir nesupratau, iš kur atsirado toks troškimas, – prisimena psichologė Olga Jurkovskaja. – Suaugusi supratau, kad šachmatų karjera man asocijavosi su tarptautiniais turnyrais, kelionėmis, nuotykiais. Dabar galiu leisti sau keliauti be šachmatų lentos.

Paaiškėjo, kad visai nebūtinas šachmatų turnyras, kad nuvažiuočiau į Čekiją. Aš suvokiau, kad tam tikrai nereikia atkaklių treniruočių, įtempto darbo ir varžybų. Man tereikia užsidirbti pinigų, nusipirkti bilietus, pasamdyti vietinį gidą, kad galėčiau vaikštinėti po Prahą.“

Jeigu norite patikti simpatiškam ir sėkmingam vyrui, vien tik lūpdažiai čia nepadės. Geriau būtų užsiregistruoti pažinčių portale, o ne ilgesingai sklaidyti grožio chirurgų reklaminius skelbimus ir svarstyti, kada pavyks sutaupyti lėšų porai operacijų. Didelė tikimybė, kad tarp simpatiškų ir sėkmingų vaikinų gali atsirasti tokių, kuriems jūsų išvaizda patiks ir be brangių plastinių operacijų.

Kai jūs išsiaiškinsite, kad jūsų tikrasis tikslas, į kurį veržiatės, skiriasi nuo jūsų troškimo, įrašyto į sąrašą, galėsite drąsiai išbraukti j. Būtinai garsiai pasakykite sau: „Aš atsisakau šito troškimo – jis man nebereikalingas!“ Tikriausiai jūsų sąrašas smarkiai sutrumpės. O svarbiausia: pradings kaltės jausmas dėl daugybės nepadarytų darbų.

Ieškokite greičiausių ir lengviausių būdų, kaip pasiekti savo tikrųjų tikslų. Ir jūs sutaupysite daugybę gyvenimo laiko, jėgų ir pinigų. Perrašykite visus savo likusius planus ir užduotis. Pirmiausia suraskite raktinį atsakymą į klausimą „Kodėl?“, o po to galvokite, kaip tai padaryti.

OriginalasNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *