Iš kur atsiranda blogi vyrai

Pastoviai tenka klausytis ašaringų draugių skundų, kokie pas jas neidealūs vyrai, o juk toks puikus buvo prieš vestuves… Ir dėmesį rodė, ir rūpinosi, ir merginosi taip, kad visos draugės pavydėjo. Pasibaigė vestuvių puota ir pasirodė vyras visu gražumu…

Kas jam nutiko? Kodėl jums kažkada atrodė, kad norite visą gyvenimą su juo nugyventi, o dabar vis dažniau susimąstote apie skyrybas?

O jokio pasikeitimo iš tikrųjų nebuvo. Tiesiog moterims būdinga idealizuoti meilę ir savo santykius. Jei moteris įsimylėjusi, ji mąsto ne racionaliai, o žvelgia į pasaulį per emocijų, jausmų prizmę, mato partnerį tokiu, kokį jai norisi matyti. O kai euforija išsisklaido ir santykiuose prasideda buitis, moteriai pradeda atrodyti, jog vyras pasikeitė.

Būtent tokiu „princo demaskavimo” momentu įvyksta dauguma skyrybų, kai jauna šeima suyra dėl visiškai banalių priežasčių: „nesutapo charakteriai” ir t.t. Pirmieji santuokos metai – patys sudėtingiausi: prisitrynimas, vienas kito pažinimas, savęs pažinimas, bendra buitis…

Tokioje situacijoje yra du keliai:

  • Išsiskirti, suėdus vyrui visus nervus už tai, kad jis nepateisino jūsų pačios susigalvotų fantazijų apie pasakiškus santykius;
  • Priimti susiklosčiusią realybę ir užsiimti tvirtos šeimos kūrimu.

Sukurti šeimą – lengva, o štai išsaugoti – rimtas darbas. Santykių pradžioje pora patiria ryškias emocijas, galingus jausmus. Laikui bėgant, emocijos atslūgsta ir daug žmonių, nebejausdami to galingo antplūdžio, palaidoja meilę, pamanę, jog partneris jiems netinka ir jausmai išsisklaidė.

Reikia iš pat pradžių suprasti, kad santykiuose neįmanoma visą laiką jausti euforijos ir hormonų antplūdžio, organizmas tokios įtampos neatlaikys. Šeima – tai šis tas daugiau, nei pirminis įsimylėjimas. Ir jeigu jausmų fejerverką pakeitė kasdienybė, tai visiškai nereiškia, kad meilė praėjo. Kur kas labiau tikėtina, kad santykiai perėjo į sekantį etapą.

Jums atrodo, kad partneris turi padaryti jus laiminga, o kai šie nerealūs lūkesčiai nepasiteisina, idealaus partnerio vaizdinys išblėsta. Kad išvengtumėte tokio pobūdžio nusivylimų, turite žinoti štai ką:

Jeigu ieškote vien partnerio trūkumų, jūs visada jų surasite. Ir atvirkščiai. Dėl to koncentruokitės į teigiamus partnerio bruožus;

Būtina priduoti jo vaizdiniui romantikos, tačiau negalima žmogaus idealizuoti, kad paskui netektų karčiai nusivilti. Idealių partnerių nebūna;

Nesuverskite visos atsakomybės už šeimos laimę vyrui. Kvaila tikėtis, kad nežinia iš kur atsiras koks nors burtininkas, kuris padarys jus laiminga. Kad būtumėte laiminga, reikia pačiai padirbėti. Tai nereiškia, kad už šeimos laimę atsakinga tik moteris, tai reiškia, kad ši laimė priklauso nuo dviejų, o ne nuo vieno kurio žmogaus;

Suprasdama, kad idealių žmonių nebūna, iš pat pradžių apsispręskite, su kokiais trūkumais esate pasirengusi susitaikyti. Šitą klausimą išspręsti svarbu dar prieš sukuriant šeimą. Jei pradėsite perdarinėti vyrą pagal savo skonį ir užgaidas, tapsite paprasčiausia banalia psichologine smurtautoja. Vyrai, o ir apskritai žmonės nepakenčia, kai juos be paliovos kritikuoja ir stengiasi perdaryti. Sunku pakeisti suaugusį žmogų, turintį jau susiformavusią asmenybę.

Kiekvienas žmogus – egoistas iš prigimties. Jei partneriai pažaboja savo egoizmą, santykiai įgaus naują postūmį, atsiras daugiau jėgų. Juk kai žmogumi rūpinamasi, kai jam rodomas dėmesys, kai jį glosto švelniu žodžiu – tai išties suteikia daug jėgų, o nuoskaudos išsisklaido.

.



Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *