Neliks jokių pėdsakų – šis produktas daro stebuklus net ir su labiausiai įsisenėjusiomis dėmėmis

Dėmės ant drabužių neišvengiamos: kavos, kečupo dėmė ar dėmė, kurios prigimtis nežinoma… Kad ir kokia ji būtų, bet kuri iš jų sukelia daug rūpesčių skalbiant. Tačiau, laimei, yra viena patikrinta priemonė, kuri skalbimą gali paversti žaidimu.

Kuo galite išvalyti seną riebalų dėmę ir kitas dėmes, su kuriomis neįstengė susidoroti net dėmių valiklis – skaitykite toliau.

Kaip greitai išvalyti riebalų dėmę

Geriausia priemonė nuo riebalų dėmių ant drabužių yra glicerinas.

Taip, tai tas pats glicerinas, kurio dažnai randama odos priežiūros priemonėse ir vaistuose, ir jis gali daryti tikrus stebuklus su įsisenėjusiomis dėmėmis.

Visa paslaptis slypi jo cheminėje sudėtyje.

Glicerinas yra bespalvis, bekvapis skystis, pasižymintis didele higroskopija.

Tai reiškia, kad jis gerai drėkina, taip pat šalina ir išlaisvina įsisenėjusias audinio dėmes.

Dėl higroskopiškumo glicerinas prasiskverbia į audinio pluoštus, pasiekia dėmių molekules ir sąveikauja su jomis: glicerino molekulės apsupa ir uždaro dėmių daleles ir taip palengvina jų pašalinimą iš audinio skalbimo proceso metu.

Glicerinas ypač veiksmingai naikina aliejaus pagrindo dėmes, pavyzdžiui, riebalų, augalinio aliejaus, kosmetikos ir net rašalo, taip pat uogų, kavos ir garstyčių dėmes.

Jį taip pat galima naudoti senoms išdžiūvusioms dėmėms šalinti – dabar jau žinote, kaip pašalinti seną riebalų dėmę nuo augalinio aliejaus.

Be to, glicerinas yra visiškai saugus daugumai audinių ir spalvų.

Kaip pašalinti dėmę glicerinu

Kad pašalintumėte dėmę glicerinu, iš tiesų jums reikės paties glicerino (jo galite nusipirkti bet kurioje vaistinėje), švaraus balto audinio arba kempinės ir šilto vandens.

Kaip naudoti gliceriną nuo dėmių ant drabužių:

· švelniai nuvalykite dėmę ir užlašinkite kelis lašus glicerino tiesiai ant dėmės vietos, stengdamiesi padengti visą dėmę;

· palikite 10-15 minučių – jei dėmė išlieka, švelniai patrinkite ją sukamaisiais judesiais švaria balta šluoste arba kempine;

· nuplaukite apdorotą vietą šiltu vandeniu, kad pašalintumėte gliceriną ir dėmę, tada skalbkite kaip įprasta su švelniu plovikliu.

Išskalbtą daiktą geriausia išdžiovinti oru – džiovyklės karštis gali išsklaidyti likusias dėmes.

Jei dėmė vis dar matoma, pakartokite plovimą.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *