Moteris, labai norinti būti kažkam reikalinga

Tokios moters filosofija – gyventi kitų labui. Kuo ji sėkmingai ir užsiima. Jai tiesiog gyvybiškai svarbu jaustis kam nors reikalinga. Jai to reikia tam, kad galėtų bent lašelį save mylėti, vertinti, priimti, o dar dėl to, kad turėtų bent šiokį tokį gyvenimo tikslą. Juk be suvokimo, kad ji išties kam nors reikalinga ši moteris paprasčiausiai negalės gyventi.

Iš pradžių gali pasirodyti, kad tai visai neblogas dalykas. Na, tiesiog tokia labai gera mergaitė. Tačiau kai galvoje meilė ima automatiškai reikšti nesibaigiantį aukojimąsi, vos ne savęs atsižadėjimą, tada tai tampa išties rimta problema.

Būdama tokia moterimi, ji ieškos sau vyro, kuriam pastoviai jos reikės. Vos ne kaip mamos. Tačiau iš pradžių moteris bus netgi patenkinta tokia situacija, ji paprasčiausiai „įsivaikins” tą vyrą ir visi bus laimingi. Juk jai svarbiausia – ko norisi būtent jam, vyriškiui. O apie savo norus ir poreikius ji pagalvos kada nors vėliau, dabar jai ne tai rūpi.

Tačiau bėgant laikui moteris pradeda skųstis, kad vyras jos nevertina, kad visas jos pastangas laiko savaime suprantamu dalyku, kad ji visai nesijaučia mylima moterimi, o tik jo „mamyte”. Ir tuo pat metu toliau pati temps visą šeimą, toliau skųsdamasi sunkiu gyvenimu.

-Tikriausiai toks jau mano nelengvas likimas. Ką aš galiu padaryti, kad esu tokia gera ir tuo pat metu nelaiminga, nes juk visi aplinkui nedėkingi – vien tuo ir užsiima, kad naudojasi mano gerumu… – maždaug tokį monologą galite išgirsti iš tokios moters.

Kitaip sakant, iš tikrųjų tokiai moteriai pasąmoningai patinka vaidinti savo „gerumo” auka, o paskui gailėtis savęs už tai, kad viską tenka daryti pačiai, juk greta nėra tvirto vyriško peties, „aplinkui vien tik mamyčių sūneliai”.

Ką gi daryti, norint, vis dėlto, ištaisyti tokią situaciją? Viskas ganėtinai paprasta: tapkite reikalinga visų pirma sau pačiai, pasirūpinkite pirmiausiai savimi, o jau paskui kitais. Leiskite, kad ir vyras galėtų jumis pasirūpinti ir jums padėti. Supraskite, pagaliau, ir patikėkite, kad jūs irgi verta to, kad kiti jumis rūpintųsi.

Santykių su bet kokiu žmogumi prasmė – ne tik tai, kad jūs jam pastoviai kažką duodate, bet ir tai, kad tie santykiai kažką duoda ir jums – teikia džiaugsmą, pasitenkinimą, jūsų poreikių patenkinimą. Trumpiau tariant, reikia kad vyktų abipusiai mainai, kad ir jūsų partneris – ne vien imtų, bet ir duotų savo meilę.

Dėl to iš pradžių tapkite reikalinga pati sau, pradėkite jau dabar save vertinti ir mylėti, užpildykite gyvenimą prasme, susijusia ne vien su santykiais ir tada galėsite blaiviai vertinti žmones ir santykius su jais, galėsite ieškoti abipusiškumo ir imsite orientuotis ne vien į norą būti kam nors reikalinga.

Patikėkite, jūs tikrai būsite kažkam reikalinga, bet ne tik už tai, ką pati galite jam duoti ir pasiūlyti, o už tai, kad jūs esate tiesiog jūs, ir nieko daugiau tam žmogui iš jūsų nereikia.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *