Įsimylėti, neprarandant sveiko proto

Būsiu šiek tiek skeptiškas, parodysiu jums įsimylėjimą iš šiek tiek netikėtos pusės.

Nuo to visa toji magija tikriausiai išblės, tačiau santykius nuo šiol galėsite vertinti ne tik širdimi, bet ir galva.

Taigi, keturi įsimylėjimo požymiai, kuriuos mes stebime kaip psichologai

Euforija – meilės objekto pervertinimas. Negali būti nė kalbos apie jokį objektyvų vertinimą, kai žmogus apkvaitęs nuo meilės. Šioje būsenoje net baisiausias krokodilas atrodo tikra tobulumo viršūne.

Manija – didžiulis susijaudinimas ir įkyrus potraukis aistros objektui, hormonų audros fone. Buvimas greta objekto atrodo kaip tikra dangiška palaima.

Narcisistinis triumfas – mėgavimasis savo pasiaukojimu vardan aistros objekto ir savo reikšmės bei svarbos kito žmogaus akyse.

Sumažėjęs gebėjimas suvokti realybę – prarandamas sugebėjimas adekvačiai prognozuoti ateitį, iškraipomi nuosavi gyvenimo prioritetai.

Įsimylėjimo laikotarpiu žmonės yra pasirengę atsisakyti savo viso gyvenimo darbo, tvirtų ryšių su artimaisiais, pinigų, vaikų – viso to, kas jiems buvo pagrindiniai prioritetai.

Pažįstamas vaizdas? Esu tikras, kad taip. Tiesiog dažniausiai visa tai vadinama kitais žodžiais – ​​Dievo dovana, Tikrasis Jausmas, Aistros Žavesys.

Tikriausiai, įsimylėjimas išties yra Dievo dovana – ne man, paprastam mirtingajam, tai spręsti.

Bet užtat aš galiu kalbėti apie tai, kaip iškreipiamas žmogaus mąstymas įsimylėjimo laikotarpiu. Jausdami ekstazę keliančius jausmus, žmonės praranda sveiką protą.

Jei nenorite būti paklusni avis, kuri pateko į aistrų vergovę… Jei norite išmokti išsaugoti protą netgi per saldžiausius susitikimus… Jeigu ketinate išsirinkti žmogų, galintį suteikti jums tvirtą pagrindą po kojomis ilgiems metams…

Jei viso šito norite – rekomenduoju įsigyti savotišką padidinamąjį stiklą. Kuriame galėsite laiku pamatyti įspėjamuosius ženklus partneryje ir negaišite daugiau laiko tiems, kurie to neverti.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *