Jai reikalingi tavo pinigai. Savanaudės požymiai

Ieškodamos pasiturinčio vyriškio, moterys griebiasi įvairių triukų, kruopščiai maskuoja savo nešvarius kėslus, apsimesdamos mielomis ir mylinčiomis. O iliuzijos išsisklaidyti gali pernelyg vėlai. Dėl to susipažindami atkreipkite dėmesį į menkiausias smulkmenas. Pateikiame kelis pagrindinius požymius, pagal kuriuos galima nustatyti savanaudę.

Ji pastoviai nelaiminga. Toks įspūdis, kad šiai merginai smarkiai kliuvo nuo gyvenimo. Visą laiką liūdna, nusivylusi dabartimi ir ateitimi. Iš pradžių jos labai gaila, o paskui pradedi pastebėti, kad ji perlenkia lazdą, kentėdama tik dėl to, kad negali kažko nusipirkti ar kur nors nuvažiuoti. Kai pabandai ją prablaškyti ir užvesti pokalbį bet kokia tema, viskas galiausiai vis tiek grįžta prie jos problemų. Susidaro įspūdis, kad be šito tarp jūsų daugiau nėra nieko bendro.

Svajoja vien apie turtus. Jeigu pasidomėsi jos svajonėmis ir planais ateičiai, atsakymas bus vien apie materialias gėrybes. Ji nori ilsėtis geriausiuose kurortuose, važinėtis brangiais automobiliais, turėti audinių kailinius, briliantus, milijoną eurų, viską, kas simbolizuoja prabangų gyvenimą. Meilė, šeima, karjera, savirealizacija? Ne, šitie dalykai jos nedomina.

Nešioja padirbinius. Užsiciklinusi į garsių firmų gaminius ir negalinti jų sau leisti moteris būtinai nešios firminių daiktų kopijas, padirbinius, paslapčia tikėdamasi, kad šito niekas nepastebės. Pasaulinio garso prekiniu ženklu ant savo rankinuko ji mėgina užmaskuoti savo kompleksus. Užuominas, kad padirbiniai vis dėl to labai pastebimi, ji ignoruoja. Ar dar blogiau – įsižeidžia.

Atrodo “brangiai ir turtingai”. Kad nesmuktų įvaizdis, naudojasi kiekviena proga apsirengti geriausia, ką turi garderobe. Eidama į kiną, kavinę, pas draugus ar tiesiog į parduotuvę, apsikarsto papuošalais, dažniausiai – pigia bižuterija, rengiasi iššaukiančiais drabužiais, ryškiai dažosi. Jos galvoje įsitvirtino stereotipas, kad tokia išvaizda turi sukelti aplinkiniams minčių apie aukštuomenės damą, nors realiai visa tai byloja vien apie prastą skonį.

Prisirenka kreditų. Turėti namuose viską, kas geriausia – ne toks jau blogas siekis, tik ne visada finansai tai leidžia. Kartais tenka pirkti būtinus daiktus į kreditą, bet jei moteris įlenda į skolas, kad nusipirktų išmanųjį vien dėl to, kad tai – naujausias modelis, kuris jai, žinoma, “gyvybiškai reikalingas, kad būčiau ne blogesnė už kitas” – tai jau pavojaus signalas. Greičiausiai ji arba nepajėgi adekvačiai vertinti savo finansinių galimybių, arba pernelyg užsiciklino į materialias gėrybes.

Manipuliuoja, kad gautų pinigų. Kai ji pirmą kartą paprašys paskolinti ir negrąžins ar puls į isteriją po tavo atsisakymo ką nors nupirkti, tu, aišku, nepulsi skambinti pavojaus varpais. Tačiau laikui bėgant tokios situacijos kartosis. Moteris griebsis pačių įvairiausių gudrybių, kad išviliotų iš tavęs eilinį tūkstantį ir nuoširdžiai nesupras, kodėl tau tai gali nepatikti. Finansinė parama artimiesiems – normalus reiškinys, bet jeigu nieko negauni mainais, o vien tik leidi jai visus savo pinigus – susimąstyk, ar reikalingi tau tokie santykiai.

Kalba vien apie pinigus. Bet kokį pokalbį suveda į samprotavimus apie neteisingai sutvarkytą pasaulį ir savo materialines problemas. Skundžiasi, kad jai niekam nepakanka pinigų. Klausinėja apie tavo pajamas, pirkinius, atostogas. Duoda užuominas, kad neatsisakytų materialinės pagalbos. Užuot pasigrožėjusi meno kūriniais, domisi, kiek jie galėtų kainuoti. Apie žmones sprendžia pagal jų gaunamas pajamas. Sąrašą galima tęsti, tačiau esmė viena: jei moteris nenori kalbėtis apie nieką daugiau, išskyrus pinigus ir pernelyg aktyviai domisi tavo materialine gerove, laikas nuo jos bėgti.

Pinigų medžiotojos – sumanios manipuliatorės. Net jeigu jiems pristinga protelio pačioms gerai uždirbti, jos suras milijoną būdų išmelžti gerbėjus. Dėl to čia pateiktas tik bazinis tokios ypatos metodų sąrašas.

Santykiuose svarbus abipusiškumas, dėl to tu turi gauti ne mažiau, negu duodi. Jeigu nesi tikras, kad partnerė pasirengusi ką nors nuveikti tavo labui ir pastebi jos pernelyg didelį susidomėjimą pinigais, vargu ar tokie santykiai baigsis geruoju.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *