Jei vyras nenori rimtų santykių

Atsitiktinai jį sutikote ir įsimylėjote iki ausų. Jis atrodo jums pats geriausias, protingiausias. Pats pačiausias. Ir staiga paaiškėja, kad vyras nenori rimtų santykių. Jis jums tiesiai apie tai pasakė, atseit, aš dar nepasirengęs ne tik šeimą su tavimi kurti, bet apskritai rimtiems santykiams. Ir ką gi daryti?

Dabar man atsakymas akivaizdus – atsisveikinti ir gyventi toliau. Bet aš ne visada save mylėjau ir gerbiau, puikiai prisimenu, kad prieš kokių dešimt metų man atsakymas į šitą klausimą buvo anaiptol ne akivaizdus. Dėl to, jei jus dabar ištiko panaši situacija, pasistengsiu parodyti ją jums šiek tiek kitu kampu, kad galėtumėte pažvelgti į viską iš šalies.

Jūs duodate suprasti vyriškiui, kad jis jums patinka, jis lyg ir atsako tuo pačiu, bet paskui tiesiai ir atvirai paaiškina, kad rimti santykiai – ne jam. Išvertus į normalią kalbą, jis jums taria: “Tu man patinki, bet aš nesiruošiu būti su tavimi ir prisiimti kokią nors atsakomybę. Aš noriu su tavimi permiegoti ir jeigu man patiks, tai paskui pakartoti”.

O jei išversti dar paprasčiau, tai atmetus visas potekstes, beliks: “Man patinka tavo kūnas, noriu juo pasinaudoti savo malonumui. Kas tavo širdyje – šitai manęs visai nedomina ir aiškintis to aš neketinu. Aš paprasčiausiai noriu iš tavęs sekso”.

Ir jūs nežinote, ką jam atsakyti?! Jeigu manote, kad jis vėliau persigalvos, ims kalbėti kitaip, pames dėl jūsų galvą, įsimylės – klystate. Jis viso labo pasinaudos jumis ir paliks, ir nereikia jo paskui vadinti visokiais žodžiais, jis jus iš anksto atvirai dėl visko įspėjo ir jeigu jūs sutikote su jo sąlygomis, tai ko paskui bliauti ir graužti nagus?

Daug merginų klausia: “O kaip tada jį išlaikyti, jeigu nežaisiu pagal jo taisykles?” Merginos, mielosios – niekaip! Jums nereikia jo laikyti, užkariauti, priversti, kad jus įsimylėtų, jums apskritai nereikia jam švaistyti savo laiko. Esate vertos žymiai daugiau!

Jei atsidūrėte situacijoje, kai vyriškis nenori rimtų santykių ir toliau su juo bendraujate, reiškia, turite rimtų problemų su saviverte. Nevertinate, nemylite, negerbiate savęs. Ir jeigu nepakeisite požiūrio į save, ateityje neturėsite harmoningų santykių su priešinga lytimi. Visi vyrai, kuriuos sutiksite, norės iš jūsų tik vieno. Jie jums meluos, bus neištikimi, skriaus. Jie elgsis su jumis lygiai taip pat, kaip jūs elgiatės su savimi – be jokios pagarbos.

Dėl to atsakymas į klausimą, ką daryti, jei vyras nenori rimtų santykių, gali būti tik vienas: ieškokite kito vyriškio.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *