Jeigu žmogų myli – paleisk. Sugrįš – reiškia, jis tavo

Mus moko visada kovoti už tai, ko norime, įskaitant meilę. Mums tvirtina, kad turime siekti to, ko, mūsų manymu, esame verti. Mus moko, kad niekas nieko nepateiks ant lėkštutės, kad už viską šiame gyvenime reikia mokėti. Kad vertingi dalykai kainuoja daug jėgų ir pastangų. Viskas turi savo kaina, netgi meilė.

Daugeliu atveju tai tiesa. Meilė niekada nebus lengvai prieinama. Ji reikalauja pastangų, laiko, ir netgi šito dažnai nepakanka. Štai dėl ko daugybė žmonių nusprendžia likti santykiuose, nors laiko juos neteisingais. Štai dėl ko jie ir toliau kaunasi už meilę, kuri nebeturi jokių šansų. Šie žmonės nežino, kada ateina laikas liautis kovoti, jog ateina momentas, kai geriausia išeitis – paleisti.

Galbūt tai ne pats geriausias patarimas, tačiau tai – tiesa. Jeigu žmogų myli – paleisk. Taip, reikia kovoti už meilę. Ir tuo pat metu reikia žinoti ribas. Reikia nusibrėžti ribą ir stengtis jos neperžengti. Reikia įsitikinti, kad judu abu žinote šias ribas ir jas gerbiate. Nes jeigu ją peržengsi, kelio atgal jau nebus. Jei darysi partneriui spaudimą, rizikuoji prarasti jį visiems laikams. Ir viskas dėl to, kad tu paprasčiausiai atsisakei paleisti. Viskas – dėl tavo užsispyrimo. Būtina gerbti žmogaus troškimus ir pripažinti jam teisę priimti savus sprendimus.

Paleisk žmogų be jokių ypatingų lūkesčių ir vilčių. Pasistenk tikėti, jog jūsų meilė pakankamai stipri, kad įveiktų laiką, erdvę ir atstumą.

Ir jeigu jis nutars nebegrįžti, tegu taip ir bus. Turi suprasti, kad jums paprasčiausiai nelemta būti drauge. Gali būti tikra – tai ne tu pabėgai nuo santykių. Gali didžiuotis, kad padarei viską, ką galėjai.

Bet jeigu jis nutars sugrįžti, sugrįš jis jau įvertinęs ir jausdamas dėkingumą už tai, kad suteikei jam laisvę ir erdvę, ko jam labai reikėjo tuo momentu.

Jis bus dėkingas už tai, kad nesmaugei jo savo dėmesiu, nesipiršai per prievartą, kai jam reikėjo šiek tiek laiko sau ir savoms problemoms spręsti.

O svarbiausia – jeigu jis pas tave sugrįš, tu tiksliai žinosi, kad ši meilė tikra. Būsi tikra, kad jūsų meilė išties ištvers ir laiko, ir atstumų išbandymus.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *