Ji (ne)geresnė: kaip nustoti lyginti save su partnerio buvusiomis?

Užmezgus naujus santykius neretai kyla klausimas, kokia gi yra to išrinktojo praeitis… Kuo daugiau gauname atsakymų į šį klausimą, tuo sunkiau tampa su tuo susigyventi. Vis dėlto, daugumą moterų vis tiek labai domina partnerio praeitis, tačiau gavusios pageidaujamą informaciją moterys labai dažnai pradeda save lyginti su partnerio buvusiomis. Tai gali tapti tikrai rimta problema, todėl naudinga pakalbėti apie tai, kaip nustoti save lyginti su partnerio buvusiomis merginomis.

Moterys gana dažnai lygina savo išvaizdą ar intelektinius sugebėjimus su partnerio buvusių merginų savybėmis, ir tai gana dažnais atvejais lemia nusivylimą.

Žmogus, kuris lygina save su kitais, dažniausiai yra labai savikritiškas ir turi žemą savivertę. Savęs lyginimas su kitais sukelia destruktyvius jausmus. Lygindamas save su kitais, žmogus praranda individualumą, pradeda jausti nepasitenkinimą savimi ir savo gyvenimu apskritai

Kaip nustoti lyginti save su kitais?

Paklauskite savęs, kur tai gali nuvesti. Ar lygindama save su buvusia partnerio mergina galėsite pagerinti tarpusavio santykius? Ar tai bus naudinga jūsų ramybei?

Turime sutikti, kad lyginimasis su kitais niekada prie gero nepriveda. Veikiau priešingai: juntamas stiprus vidinis nepasitenkinimas, ir tą pradeda pastebėti aplinkiniai žmonės. Pirmas dalykas, kurį turėtumėte padaryti, tai tiesiog pasistengti pažaboti kylančias mintis. Kai tik kyla noras save lyginti su kitais, pradėkite galvoti apie visai kitus dalykus.

Pabandykite sutelkti dėmesį į save. Tai – daug svarbiau nei lyginti save su kitais. Svarbu suprasti, kad esate nepakartojama, ypatinga, ir tokia vienintelė. Vertėtų susikoncentruoti į savo stipriausias ir geriausias savybes, o ne į silpnybes.

Taip pat svarbu suprasti, kad partneris dabar yra su jumis, o ne su ja. Viskam savas laikas ir sava vieta. Tada tai buvo praeitis, o dabar – dabartis. Pasitikėkite savimi: jei nuolat priminsite vyrui apie buvusias moteris ir neslėpsite pavydo,  tai parodys jam, kad nepasitikite savimi ir bijote jį prarasti. Kai tik vyras pradės jausti jūsų priklausomybę ir maniakišką baimę jį prarasti, susidomėjimas jumis pamažu ims blėsti.

Svarbiausia – nekonkuruoti su buvusia partnere ir nebandyti įrodinėti, kad esate geresnė, gražesnė ir protingesnė. Jūs esate unikali, todėl jums tikrai nereikia su niekuo lygintis.

Jei stokojate pasitikėjimo savimi, pasistenkite, kad tai pasikeistų. Mokykitės, tobulėkite, tapkite pačia geriausia savo pačios versija, ir jums tikrai nekils minčių su kuo nors lygiuotis.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *