Meilė – ne apie tai…

Kad būtum mylima, nereikia būti „kieta”. Nereikalingi brangūs rankinukai, akiniai, madingi daiktai, automobiliai, butai. Nepadės nei žargonas, nei žvilgsnis iš aukšto, nei pareigos. Meilė – ne apie tai.

Kad būtum mylima, nereikia būti tokiai, kaip visi. Neverta išduoti savęs, savo svajonių ir tikslų, prisitaikant prie sociumo ir jo normų. Atsisakydami savęs ir savo prigimties, žmonės gali surinkti kelis papildomus balus, tačiau negaus meilės.

Kad būtum mylima, nereikia būti idealia visame kame ir visada. Neverta siekti visur ir visada atrodyti nepriekaištingai, nepadės ir ideali tvarka namuose, tarsi sterilioje laboratorijoje. Galima klysti, galima daryti neteisingai – meilei tai neatsilieps.

Kad būtum mylima, nereikia būti supermoteriška. Neverta įsprausti savęs į siaurus moteriškumo sąvokos rėmus – tapti džiūsna top modeliu ar vaidinti motiną Teresę. Net jeigu kartais nešioji kelnes ir leidi sau nusikeikti sudėtingoje situacijoje, jeigu dirbi, vairuoji – tave vis tiek gali mylėti.

Kad būtum mylima, nereikia būti gražia ar jauna. Grožis – sąlyginė sąvoka, o jaunystė pernelyg greitai praeina. Išvaizda rūpintis, žinoma, reikia, tačiau meilė ne nuo jos priklauso.

Kad būtum mylima, nereikia būti unikalia ar ypatinga. Tu jau gimei unikalia ir vienintele tokia pasaulyje, visa kita – smulkmenos, lyginant su tuo, kokia esi iš tikrųjų.

Kad būtum mylima, nebūtina tapti sėkminga. Iš to, kad gausi aukštas pareigas, sukursi savo verslą, uždirbsi krūvą pinigų, gausi daug įvairių bonusų. Bet ne meilę.

Kad būtum mylima, nereikia kažko daryti. Meilė – ne prekė turguje, kurią reikia išsiderėti ar atidirbti. Bet koks šantažas: „Padaryk tą ir šitą, ir aš tave mylėsiu” – neturi nieko bendro su meile.

Kad būtum mylima, nebūtina būti protinga. Nereikia žinoti visko ir apie viską, laimėti intelektualinių rungtynių, turėti aukštą IQ ir kelių universitetų diplomų. Galima leisti sau kažko nežinoti, nesuprasti ir dėl to nepergyventi. Myli nebūtinai pačias protingiausias.

Kad būtum mylima, nereikia būti pačia geriausia. Neverta mėginti kažką aplenkti, nugalėti, pirmai pasiekti finišą. Ant to pjedestalo tavęs lauks šlovė, pasisekimas ir kiti materialaus pasaulio atributai. Tačiau meilės pjedestalais niekas nematuoja.

Kad būtum mylima, nebūtina būtų teisinga ir viską daryti teisingai. Nebūtina būti ir visada teisia. Meilės tai neatneš, patikėk. Kad būtum mylima, nereikia būti ir gera. Nesvarbu, ką apie tave galvoja kiti žmonės, ką apie tave kalba ir kaip tave suvokia. Svarbu tiktai tai, ką apie tave galvoja Dangiškoji Kanceliarija, nors kaip tik ten niekas ir nevertina, o paprasčiausiai myli.

Myli ne dėl to, kad tu tokia ar anokia. Myli dėl to, kad tai – tu. Tokia, kokia esi. Tegu neideali, netobula, su krūva trūkumų ir ypatumų, tačiau vienintelė tokia pasaulyje. Myli ne už kažką, o dažniausiai – nepaisant kažko. Tiesiog myli ir viskas. Užsitarnauti meilės neįmanoma.

Meilę galima tik imti ir duoti. Jeigu jums siūlo kažką mainyti į meilę – netikėkite. Neturi tasai žmogus meilės, negalės jums jos duoti, tik veltui švaistysite laiką ir jėgas. Meilė neparduodama.

Myli sielą. Širdį. O širdis nebūna neteisinga, bloga ar netobula. Širdis visada nuostabi, laiminga ir kupina meilės. Ji pasirengusi šia meile dalintis tiesiog dėl to, kad sulaikyti meilės neįmanoma, ji sklinda kaip šviesa, nežinodama nei sąlygotumų, nei etikečių, nei įvairiausių kvailysčių.

Meilė paprasčiausiai yra. Jau dabar. Ji tavo viduje. Neribotais kiekiais. Pačiu geriausiu pavidalu. Beliko tik surasti širdyje šitą šaltinį.

Ir liautis tikėti, kad meilę reikia užsitarnauti, užsidirbti, iškovoti, surasti kažkur išorėje ir išlaikyti. Meilė – ne pigi dama, kurią galima nusipirkti, išsiderėti, į ką nors iškeisti. Meilė – tai tavo širdies šviesa, o kiti žmonės tarsi veidrodžiai atspindi tau tavo paties skleidžiamą šviesą.

Ir kai suprasi, kad ši šviesa gyvena tavo viduje, pajausi, kad ji ateina visada neribotais kiekiais ir be jokio išskaičiavimo, tu pagaliau susirasi šį šaltinį ir jau daugiau niekada nebetikėsi žemiškais žaidimais ir manipuliacijomis „meile”. Tu aiškiai suprasi, kad jokios meilės tuose žaidimuose nėra. Tikroji meilė kitokia ir kai kartą jos paragausi, daugiau niekada nebepaimsi į burną surogatų.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *