Jis bus toks, kokį jį matote

Galvoti apie bloga – tas pats, kas svajoti apie nemalonumus. Taip veikia psichika, pasąmonė ar siela – kaip kam priimtiniau.

Jei pastoviai bijosite, kad žmogus bus jums neištikimas, kad jus apgaus, išduos, šitaip susikursite pasąmonėje ateities modelį – tokią ateitį, kokią patys matote. Tai tarsi realybės programavimas.

Daugybė eksperimentų įrodė: jei gerai galvosite apie savo vyrą/žmoną, šis žmogus bus jums ištikimas, mylintis jus, rūpinsis jumis ir t.t. Galbūt jis dabar daro klaidas ir kartais elgiasi ne visai gražiai, tačiau jūsų tvirtas tikėjimas pakeis jo pasąmonę.

Pamenate, kas yra „užkalbėtas vanduo”? Kai kokia nors močiutė užkalbėdavo vandenį ir duodavo išgerti ligoniui, o jis pradėdavo sveikti netgi sirgdamas itin sunkiomis ligomis.

„Užkalbėkite” viską – vandenį, maistą, erdvę jūsų namuose, viską. Tegu jūsų mylimas žmogus atsiduria tarsi jūsų skleidžiamo pozityvo glėbyje. Tegu jį apgaubia jūsų meilė ir tikėjimas.

Išoriniai žodžiai (kalba) ir vidiniai (mintys) pajėgūs pakeisti jūsų realybę, mąstymą, jūsų artimuosius.

Svajokite būtent apie tai, ko jums iš tikrųjų norisi, net jeigu atrodo, kad tai nepasiekiama ir neįmanoma. Paverskite savo svajones apie mylimojo bruožus kasdienine praktika, nepasiduokite pagundai nusivilti, nuleisti rankas. Šiame pasaulyje įmanoma viskas, jei tik yra tikėjimas ir meilė.

Tam, žinoma, prireiks laiko, dėl to išmokite kantrybės, užuojautos ir būkite laimingi su savo mylimais žmonėmis.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *