Ką apie moters charakterį pasako jos figūra

Kanadiečių psichologė Lise Bourbeau moksliškai įrodė, kad žmonių figūros sugeba išsaugoti informaciją apie anksčiau patirtas psichologines traumas. Ką galima apie moterį spręsti pagal jos figūrą?

1. Liesos

Nepavydėkite toms anoreksinėms merginos, kurios sveria labai mažai ir kurių kaulai persišviečia. Toks kūno sudėjimas būdingas „atstumtiesiems“ žmonėms. Jų patirtos traumos atsispindi išorėje. Tokių žmonių kūnas būna labai trapus ir liesas. Tokią figūrą dauguma aplinkinių priima kaip beveik nematomą. Ji sugeba tarsi susilieti su supančia aplinka, ištirpti joje.

Atstumtieji žmonės stengiasi vengti per didelio dėmesio savo asmeniui.

„Atstumtųjų“ kompleksas labai dažnai pasireiškia vaikams, kurių atėjimas į šį pasaulį buvo nepageidautinas. Tokie žmonės bet kokioje kompanijoje jaučiasi nereikalingi, nelaiko savęs vertais ir nekovoja už savo teisę į vietą šioje žemėje. Jie turi polinkį į nuolatinį nerimą ir baimę, dažnai juos apima panikos priepuoliai. Jie nesugeba susidoroti su savo viduje užslėptomis emocijomis.

2. Maža būtybė su į priekį palenktais pečiais

Dažnai pasitaiko merginų, turinčių laikysenos problemų. Nepaisant naujausių medicininių technologijų, retai iš jų pavyksta atstatyti taisyklingą laikyseną ir sugrąžinti tonusą raumenims ir visam kūnui. Visa tai dėl to, kad suspausti pečiai, susikūprinusi nugara ir silpnas kūnas byloja apie „pamestosios“ traumą. Vyrai stengiasi atokiau laikyti nuo tokių merginų ir po kurio laiko jas palieka.

3. Apvalaina

Moteris su apvaliomis formomis, kurios figūra primena obuolį ar melioną, dažnai išgyvena „pažemintosios“ situacijas. Seniai vaikystėje jas kažkas viešai pavadino „murza“ ar „paršeliu“. Suaugusi ji išgyvena gėdingumo jausmą. Tokio tipo moterys turi milžinišką motiniško gerumo ir rūpestingumo potencialą, jos stengiasi globoti visus savo pažįstamus.

Dažnai jos linkusios užsikrauti sau ir savarankiškai spręsti visai svetimas ir jų neliečiančias problemas.

Kadaise pažeminti žmonės gėdinasi išsakyti savo poreikius ir yra įsitikinę, kad tai atskleistų jų egoizmą, kad tai yra labai nepadoru. Tokios moters kūnas atkakliai reikalauja savo moteriškos esmės pripažinimo ir gyvena paskatinimo laukimu. Dėl to putnios moterys būna linkusios maistu kompensuoti savo neįgyvendintus troškimus ir nepatenkintus poreikius.

4. Kriaušės figūra

Ryškių pietietiškų figūrų moterys su nedidelėmis krūtimis, siaurais pečiais ir plačiais klubais atskleidžia „atsidavusios būtybės“ įvaizdį. Didžiausias jų sunkumas yra tai, kad šalia esantys vyrai neatitinka jų įsivaizdavimo, troškimų ir lūkesčių.

Paprastai tokios moterys būna linkusios nepasitikėti ir laiko aplinkinius išdavikais ar bent nepatikimais. Pačios stengiasi spinduliuoti lojalumą, patikimumą, vykdyti įsipareigojimus, kas joms sunkiai sekasi. Jos moka meistriškai manipuliuoti savo aplinka. Tiesa, dėl pasitikėjimo stokos jų pastangos kontroliuoti viską gali pasiekti absurdišką lygį ir sukelti joms ir jų artimiesiems daugybę nepatogumų ir nusivylimų.

5. Pati tobulybė

Moterys su idealiomis kūno proporcijomis ir formomis gali kentėti dėl neteisybės jausmo. Vaikystės metais suaugusieji galėjo neatkreipti dėmesio į kokį nors jų pasiekimą ar nepelnytai dėl ko nors supeikti, neteisingai apkaltinti. Todėl užaugusios jos siekia maksimaliai teisingų sprendimų. Jos nori būti nepriekaištingos visais atžvilgiais, kad niekam nekiltų net mažiausio preteksto neteisingai įvertinti jų veiksmus ir poelgius.

Žvelgiant iš šalies, jos gali atrodyti abejingos, santūrios, net šaltos, savotiškos „sniego karalienės“. Tačiau kitų abejingo, šalto elgesio su jomis tokios moterys negali pakęsti. Tada jos jaučiasi smarkiai nuskriaustos.



Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *