Ką reiškia, jei jūsų vyriškis miegodamas nusisuka nuo jūsų

Jūsų mylimasis žino, kaip jums patogiau miegoti. Paprastai kiekvienas partneris turi savo lovos pusę, savo pagalves, savo įpročius.

O ką daryti, jei vyras sapne atsuka jums nugarą? Ar tai reiškia, kad nustojo mylėti? O gal, priešingai, jis taip pasitiki savo jausmais, kad jam nereikia nuolatinių priminimų?

Šis klausimas domina ne tik jus. Hertfordšyro universiteto (JK) mokslininkai apklausė poras, siekdami išsiaiškinti, kaip jos miega.

Štai jų rezultatai:

  • Nugara į nugarą – 42%;
  • Veidas į tą pačią pusę (su apkabinimais arba be jų) – 31%;
  • Veidas į veidą – 4 proc.

Tačiau svarbiausiu dalyku tapo atstumas tarp miegančiųjų.

Tyrimo duomenimis, tie žmonės, kurie miega mažesniu nei 25 cm atstumu (tokių buvo 12 proc.), santykiuose yra daug laimingesni nei tie, kurie išlaiko didesnį nei 76 cm atstumą tokių (buvo tik 2 proc.).

Gaunasi, kad daug svarbiau palaikyti kontaktą, nei gulėti tam tikra konkrečia poza. Juk artumas sukuria komforto ir saugumo jausmą.

Jei jūsų partneris atsuka jums nugarą, tai yra meilės ir pasitikėjimo ženklas. Tai reiškia, kad jis nebijo jūsų įsileisti į savo asmeninę erdvę. Tai reiškia, kad jūsų santykiai pasiekė stabilų lygį.

Tačiau nepamirškite fizinio kontakto svarbos! Kuo toliau vienas nuo kito miegate, tuo labiau tolstate santykiuose. Ir kuo artimesni (nepriklausomai nuo apsikabinimų) – tuo stipresni santykiai.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *