Kad suprastumėte, koks yra vyras, pažvelkite į jo moterį!

Paprasčiausias būdas suprasti vyrą – pažvelgti į jo moterį. Į moterį, kurią jis išsirinko, kurią išsikovojo ir su kuria gyvena. Visa kita nėra taip svarbu, kaip ta moteris šalia jo.

Būdas pažinti vyrą pagal jo moterį

Stipri, valinga, kruopščiai savo prižiūrinti moteris – vadinasi, vyras yra šio to vertas ir turi savigarbos. Jis daug pasieks gyvenime. Svarbiausią trofėjų jis jau gavo. Jis sugebėjo pelnyti tokios moters meilę.

Ištikima moteris ir puiki namų šeimininkė, kuriai yra svarbios šeimos vertybės, padės sukaupti turtus. Ir jos vyras įžvelgia savo veiklos prasmę dauginant resursus bei kaupiant materialines gėrybes.

Protinga moteris – vadinasi, ir vyras protingas. Kartu jie gali realizuoti sudėtingiausius planus ir sukurti didingų dalykų. Kilniaširdė ir gera moteris – tokių pat savybių turi ir jos vyras. Jis jas puoselės net ir tuo atveju, jeigu dabar dar negali sublizgėti savo protu. Jis jau padarė vieną labai protingą pasirinkimą!

Laiminga ir laisva, stipri ir išmintinga, ištikima moteris – vyro nugalėtojo bendražygė. Net jeigu jis pradėjo savo gyvenimo kelią nelabai tvirtai, nuo vargo ir klaidų.

Moteris – tai laimėjimas ir atpildas, kurį pasiekė vyras, tai yra jo lygis. Jo siela atsispindi jo širdies damoje kaip veidrodyje.

O kai šalia stipraus ir sėkmingo vyro būna tuščia ir vulgari moteris, jo karjera yra pasmerkta. Net jeigu dabar jis atrodo kupinas jėgų ir turintis daugybę galimybių.

Po kurio laiko jis viską praras. Širdies gilumoje jis negerbia savęs, netiki savo ilgalaike sėkme. Jis pasirinko ryškų, tačiau menkavertį žaisliuką vietoj nugalėtojo Aukso taurės.

Pikta moteris – vadinasi, vyras yra piktas savo sieloje. Net jeigu jis vaizduoja geraširdį ir šneka malonius žodžius, jis vis tiek pasirinko savo sielos atspindį.

O liūdniausias vaizdas yra iškankinta ir išsunkta moteris šalia sėkmingo ir stipraus vyro. Jis pasirinko silpną žmogų kaip „bokso kriaušę“ ir mankštinasi, treniruojasi kankindamas ją. Jis pavertė savo moterį verge. Vadinasi, jis yra vergas savo sieloje. Ir jam pačiam lemta būti kieno nors verguNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *