Kai ką moterys supranta apie vyrus tik sulig amžiumi

Gyvenimas labai greitai keičiasi, dėl to nerealu sukurti kokį nors visiems tinkantį vadovėlį apie žmones. Neįmanoma nuo ankstyvo amžiaus žinoti viską, ko prireiks gyvenime. Daugelį dalykų suprantame tik sulig amžiumi. Norėčiau papasakoti apie kelis dalykus, kuriuos moterys supranta tik bėgant metams.

Pirmasis dalykas – neverta tikėti tais, kurie jau melavo. Atrodytų, akivaizdus, kiekvienam suprantama, tačiau moterys labai mėgsta tikėti pasakomis apie tai, kaip gražiai vyras atsiprašys, kaip gražiai ir kiek daug visko pažadės. Pasižadės mesti kenksmingą įprotį, pasikeisti ir t.t.

Labai knieti tuo tikėti, ypač jauname amžiuje, kai dar nepatyrei nusivylimų, kai galvoje sukasi visi tie gražūs filmai. Ir filmuose, ir knygose ir dainų tekstuose kalbama apie tai, kaip gera mylėti ir turėti santykius. Ir tau atrodo, kad ir su tavimi – lygiai tas pats. Tačiau tik sulig amžiumi ateina suvokimas, kad žmonės negali pasikeisti, kad jeigu žmogus melavo, tai meluos ir toliau.

Jauname amžiuje moterys galvoja, kad vyrai – autonomiški, tačiau sulig amžiumi ateina supratimas, jog taip nėra. Bent jau ne visada. Ne visi vyrai yra autonomiški, kartais ir jiems reikia pagalbos, palaikymo. Kartais, kad vyras kažką pasiektų, jam reikia, kad greta būtų moteris. Ta, kuri juo tikės ir palaikys. Būtų idealu, kad moteris nuo vaikystės išmokytų tikėti ir palaikyti greta esantį vyrą, tačiau mūsų realybėje, deja, šitas supratimas ateina tik sulig amžiumi.

Dar vienas dalykas apie vyrus, kurį moterys supranta tik sulig amžiumi – vyrams reikalinga asmeninė erdvė. Paprasčiau tariant, jis gali ištisą valandą nieko nedaryti ir spoksoti į lubas – ir tai absoliučiai normalu. Jis gali ištisą dieną neišeiti iš savo kambario – galbūt neturi noro bendrauti ir panašiai. O štai moterims bendravimas labai svarbus, joms svarbu, kad kažkas būtų greta, kad būtų su kuo dalintis emocijomis.

Daugumai vyrų būtina pabūti vienam, galvoti apie save ir savo reikalus, reikia šiek tiek ramybės ir asmeninės erdvės. Dėl to mes niekada negalėsime vienas kito suprasti, tačiau bėgant metams tai padaryti darosi vis paprasčiau.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *