Kaip atpažinti nepatikimą draugę?

Bendravimas su draugėmis kiekvienai merginai svarbus ir reikalingas. Iš jų galima sulaukti tikro palaikymo, pagalbos. Su jomis galima pasidalyti gyvenimo patirtimi ir atradimais, išlieti emocijas, pasijuokti ir paverkti kartu.

Tik ne visos draugės būna geros. Kaip visi žmonės yra labai skirtingi, taip ir merginos nėra vienodos. Kai kuriomis merginomis visai negalima pasitikėti. Draugystė su jomis gali kainuoti labai brangiai. Kokios tos draugės?

Tos, kurios vertina tik jūsų ausis.

Monologas, prasidedantis fraze „Kaip sekasi, gerai? Oi, o man tai…“ ir pasibaigiantis po trijų valandų mandagiu „Ačiū, man svarbi tavo nuomonė!“, signalizuoja, kad jūs esate tik ausys kalbančiajai. O dėkingumo ji jums jaučia ne daugiau, kaip laiku patekusi į tualetą – nusilengvino ir dėkui.

Tos, kurios greitai susižavi ir greitai atvėsta.

Neseniai ji susižavėjusi su įkvėpimu pasakojo apie puikų gydytoją, draugę, kolegę. O po mėnesio sako, kad gydytojas buvo šarlatanas, draugė – netaktiška, o kolegė – baisi niekšė. Kodėl taip atsitinka? Ar ji būna neįžvalgi santykių pradžioje, ar sugeba per trumpą laiką juos sugadinti? Nesvarbu. Kur kas svarbiau prisiminti, kad jūs pati taip pat greitai tapsite kvaiša.

Tos, kurios nesuvaldo savo agresijos.

Frazė „Aš ilgai kentėjau, o paskui pratrūkau“, netikėti žmonių užpuolimai, nesvarbu, kad verbaliniai, reguliarios storžieviškos replikos – visa tai yra pavojingo požymiai. Mergina nedrįsta išsakyti savo nepasitenkinimo, todėl slepia jį, koncentruoja, kaupia, kol jis pagaliau sprogsta ir išliejamas ant tų, kurie nė neįtarė, kad ji turi jiems pretenzijų. Turėkite galvoje, kad tokia mergina anksčiau ar vėliau išpils ant jūsų galvos „kunkuliuojantį katilą“.

Tos, kurios jums nėra simpatiškos, bet jus dievina.

Santykiai iš mandagumo visada blogai baigiasi. Tokia mergina norės artimesnės draugystės. Ji norės būti vienintele geriausia jūsų drauge, o jūs negalėsite jai to duoti, ir mergina pamažu įnirš. Sunku įsivaizduoti labiau tūžmingą būtybę už tokią buvusią gerbėją.

Tos, kurios jums iš esmės patinka ir yra įdomios, tačiau po bendravimo norite pagulėti porą valandų tamsoje ir tyloje.

Mes dabar nenagrinėsime energetinių vampyrų, bet yra tokių asmenybių, temperamentų, manierų, mąstymo būdų, kurie niekaip nesutampa su jūsiškiais.

Viena šneka tyliai, be intonacijų ir mimikos, tenka įsitempus klausyti. Kita rėkiai kaip mitinge, išliedama ant jūsų emocijų lavinas. Trečia taip bjauriai apkalbinėja, kad baisu į tualetą nueiti, nes ji per tą laiką suspės apie jus visko prikalbėti. Ketvirta tik per smarkiai purškiasi kvepalais, nuo kurių jums prasideda migrena, ir negirdi jūsų prašymo sumažinti dozes prieš susitikimą. Kad ir kaip intriguoja jus šitie netinkami žmonės, jie yra neverti to išsekimo, kuris apima su jais pabendravus.

O juk moteriškos draugystės dėsniai nė kiek nesiskiria nuo kitų žmonių santykių dėsnių . Būkite su tomis, iš kurių jaučiate meilę bei dėmesį ir kurioms pačios neprisiversdamos galite dalyti savo meilę ir dėmesį.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *