Kaip draugai griauna tavo santykius

Žmonių, kurie sąmoningai ar nesąmoningai kelia grėsmę tavo santykiams motyvai gali būti patys įvairiausi. Kai kurie bando pakelti savo savivertę, kitus skatina tai daryti pavydas. Skaudžiausia yra suprasti, kad tavo santykiai sugriuvo ne be pagalbos žmonių, kuriais pasitikėjai.

Kad situaciją galima būtų kontroliuoti, vertėtų išsiaiškinti būdus, kuriais tavo draugai gali kelti grėsmę tavo santykiams.

Jie visą laiką reikalauja jūsų dėmesio

Yra tokių draugų, kurie nuolat reikalauja dėmesio. Priešingu atveju gali apkaltinti tave, kad nevertini draugystės ar kad žmona tave „pakišo po padu”. Paprasčiau tariant, draugas lieps tau pasirinkti: arba jis, arba tavo moteris. O jų argumentai dažniausiai būna tokie logiški ir įtikinami, kad tu gali nesusimąstydamas atšaukti visus planus su moterimi, pamiršti anksčiau susidėliotus prioritetus, numoji ranka į visu planus ir važiuoji pas draugą.

Niekas nenorės pakęsti tokio elgesio su savimi, dėl to artimiausiu laiku tavęs laukia rimti nesutarimai su tavo moterimi.

Jie manipuliuoja

Draugai gali manipuliuoti tavimi ar jūsų pora. Pavyzdžiui, draugas gali išeiti, nieko nepasakęs, vos tik pamatys tavo moterį. Jis tampa nepasiekiamas telefonu, nedalyvauja susitikimuose, vėluoja, svaidosi sarkastiškomis pastabomis.

Jie sėja abejones

Draugas gali pastoviai klausinėti, ar teisingai jis elgiasi, šitokiu būdu jis verčia suabejoti tavo paties poelgiais ar žodžiais, dėl ko poroje gali prasidėti tikras chaosas. Partneriai aiškiai supranta, kur nori gyventi, kokią karjerą daryti, ką pakviesti į šventišką vakarienę, kada planuoti vaikus. O iš pažiūros nekalti draugų klausimai gali paskatinti iš naujo peržiūrėti tarpusavio susitarimus poroje, šitaip versdami viskuo abejoti ir provokuodami konfliktus.

Jie konkuruoja

Kai kurie draugai negali atsispirti pagundai pasigirti tuo, kad gyvena geriau už tave. Kai pradedi pasakoti apie savo moterį, draugas pradeda lyginti. Jo draugė ir gražesnė, ir protingesnė, ir gamina jam ne vien pusryčius, ir dirba labiau prestižinį darbą.

Tam tikru momentu tu susimąstai, kaip pasisekė tavo draugui. Atsiranda jausmas, kad ir tu esi vertas kažko daugiau.

Jie flirtuoja

Tavo santykių stabilumas gali susvyruoti, kai kuris nors draugas ima flirtuoti su tavo moterimi, dovanoti jai dovanas ir nedidelius siurprizus, supažindina su reikalingais žmonėmis, padeda įsitaisyti į gerą darbą. Visus šiuos poelgius galima, žinoma, pateisinti noru padėti, palaikyti, pradžiuginti žmogų, tačiau tai nereiškia, kad po tokių veiksmų poroje neprasidės nesutarimai.

Jie įkyrūs ir įžūlūs

Draugas gali elgtis su tavo moterimi labai griežtai, įkyriai ar pernelyg reikliai. Jis gali įsibrauti į jūsų porą ir tapti trečiuoju santykių nariu. Nepriklausomai nuo to, kiek kilnios yra jo paskatos, nežiūrint į tai, koks malonus jo elgesys, visa tai kelia didelį susierzinimą tavo moteriai. Juk ji neprivalo tenkinti tavo draugų užgaidų ir jau tikrai nenusipelnė grubaus jų elgesio.

Jie tyčia verčia jūsų moterį pasijausti nepatogiai

Draugai gali pasirinkti sudėtingą bendravimo stilių – praleisti svarbias detales, daryti visiškai netinkamas tuo metu ir toje vietoje prielaidas, kalbėti sunkiai suprantamais terminais, šitaip duodami suprasti, kad tavo mylimoji nepakankamai išsilavinusi, ar „neįsikerta” į temą. Moteris, žinoma, nusimins, užpyks ar netgi išsigąs, jog su ja išties kažkas negerai. Pasekmės jūsų santykiams akivaizdžios.

Jie dalina neprašytus patarimus

Priimta manyti, kad tikras draugas blogo nepatars. Tačiau neprašyti patarimai – kaip tik tas blogis, kuris gali sugriauti tavo santykius. Kažkas po tokio grubaus įsikišimo ilgai kapstysis savyje, kažkas, priešingai, apgalvos patarimus ir nukreips visas savo mintis bei abejones į mylimą žmogų. O draugas vis kurstys ugnį, kartodamas: „Tu viską teisingai darai”.

Jie ignoruoja

Vienas pražūtingiausių poelgių tavo draugų arsenale – tavo moters ignoravimas. Yra du būdai tai daryti. Pirmas – tavo draugas gali pasivesti tave į šalį kiekvieną kartą, kai norės kažką tau pasakyti. Tau, žinoma, malonu – juk tavimi pasitiki. Tačiau įsivaizduok, kaip jaučiasi tavo moteris.

Antrasis būdas – aptariant kokį nors klausimą, ignoruoti tavo mylimąją. Jūs kalbatės įdomiomis temomis, tačiau visi tavo moters mėginimai sudalyvauti pokalbyje atkakliai ignoruojami.

Jie provokuoja konfliktus

Kai kurie draugai tiesiog negali neprovokuoti konfliktų jūsų poroje – jie nuolat verčia jus ginčytis dėl tų dalykų, į kuriuos judu su savo moterimi normalioje situacijoje visiškai nekreiptumėte dėmesio. Draugų provokuojami konfliktai anksčiau ar vėliau iš nereikšmingų smulkmenų transformuosis į rimtus nesutarimus, kas veda į disharmoniją ir tarpusavio nesupratimą.

Jie primena apie ankstesnius santykius

Kai draugai kiekviena proga , tavo moters akivaizdoje, primena tau tavo praėjusius santykius, jie provokuoja jūsų poroje tarpusavio nepasitikėjimą. Pakanka kelių frazių, kad tavo draugei kiltų nepasitikėjimo savimi jausmas, kad santykiai būtų smarkiai pažeisti. Jeigu tu sugebėjai pamiršti praėjusius santykius, tai ir tavo draugams nepamaišytų padaryti tą patį.

Kol tu su jais, jie užkerta kelią bendrauti su savo moterimi

Pavyzdžiui, kai susitikimo metu nori atsiliepti į savo moters skambutį, jie primygtinai reikalauja skirti dėmesio ir jiems. Tokį elgesį tavo moteris, savaime aišku, traktuoja kaip jos nepaisymą ir santykiams iškyla grėsmė.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *