Kaip emociškai priartinti vyrą prie savęs

Emocinis artumas – svarbiausia santykių dalis, kuri verčia vyrą būti šalia konkrečios moters.

Dauguma moterų jaudinasi dėl to, kad jos turi daug jaunų konkurenčių, kurias vyras sutinka kasdien. Tik išmintingos žmonos žino, kad vyrą prie jos pririša ne idealus kūnas, o emocijų kupini santykiai ir dvasinis bendrumas.

Štai keturi būdai, kaip sukurti emocinį ryšį su vyru ir sulaikyti jį nuo intrigų su kitomis moterimis.

1. Atsiverkite jam

Vyras turi jaustis patogiai, pasikliauti jumis. Pasaulyje, kur dauguma vyrų jaučia, kad turi visada būti stiprūs ir vyriški, jiems reikia vietos, kur galėtų atsipalaiduoti ir pasijusti pažeidžiami.

Moteris turi sukurti tokią atmosferą, kur vyras galėtų nusiimti vyriškumo kaukę ir pabūti savimi. Tai – labai svarbi vyriškos laimės ir emocinės sveikatos sąlyga.

Ką reikia daryti? Reikia, kad jūs pirmoji surizikuotumėte būti pažeidžiama ir pasidalytumėte su juo savo jausmais, paslaptimis, baimėmis. O paskui leistumėte jam raminti jus tokiais momentais. Taip jis pradės jums atverti savo jausmus.

Tada jūs nepertraukinėkite jo ir nesistenkite spręsti jo problemų. Tiesiog klausykitės ir nesmerkite, nevertinkite.

2. Niekada nebandykite jo įžeisti ar pažeminti, pavyzdžiui, per konfliktus

Jeigu jūsų vyras atskleidė jums kažką, niekada nepasinaudokite tuo prieš jį. Ypač tai yra pavojinga ginčo metu. Jūs neturite kalbėti tokių ir panašių užgaulių frazių: „Štai kodėl tavo viršininkas laiko tave nevykėliu!“ arba „Nėra ko stebėtis, kad tave pametė buvusioji!“ arba „Galbūt elgiesi taip, kad tavo tėvas tyčiojosi iš tavęs, kaip man pasakojai.“

Kai jums būna skaudu ar įsižeidžiate, nebandykite užgauti jo jausmų. Verčiau pasistenkite pasidalyti savo jausmais – būtent toks žingsnis sukurs emocinį ryšį. Vyras supras, kad jūs galite gerbti kito žmogaus jausmus, nepaisydama savo pykčio ir susierzinimo. Tada jis pradės elgtis taip pat.

3. Parodykite, kad mylite jį

Pirmiausia tai pasireiškia prisilietimais. Apkabinkite, lieskite, glostykite, bučiuokite. Ir draugiškai priimkite jo prisilietimus, nesusigūžkite, nenusigręžkite, o atsipalaiduokite. Jeigu pykstate ant jo, vis tiek neatstumkite jo, tik paaiškinkite, kodėl nenorite, kad jis dabar jus liestų.

4. Nepamirškite būti žaisminga

Tam jūs turite būti laiminga, o tam – mylėti save. Skirkite sau laiko, rūpinkitės savo kūnu, protu, siela. Pamėkite savo darbą, hobius. Daugiau šypsokitės. Laimingi momentai drauge sukuria emocinį ryšį.

OriginalasNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *