Kaip flirtuoja kiekvienas Zodiako ženklas

Žmonės gyvenime, kaip ir aktoriai scenoje, naudoja įvairius flirto būdus, kurdami ryšius ir išreikšdami savo emocijas. Vieniems šis bendravimo menas reiškia rimtus jausmus ir ketinimus, kitiems yra tik lengvabūdiškas žaidimas.

Kaip flirtuoja Zodiako ženklai?

AVINAS

(03 21–04 20)

Avinas, pasitikintis savo patrauklumu, flirtuoja su energija ir gyvybingumu, bet kartais nelabai meistriškai. Jo koketiškumas dažnai sukelia šypseną. Jis to nepastebi, nes galbūt nuvertina save, todėl nenustoja toliau flirtuoti. Sutikęs įdomų žmogų, Avinas stengiasi jį sužavėti įvairiais būdais. Ir nors jam ne visada sekasi, vis dėlto kai kurie žmonės į jo entuziazmą atsiliepia su džiaugsmu.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Jautis, turintis aukštą savigarbos jausmą, retai dalyvauja flirto žaidime. Dėl materialinių siekių šis procesas jam nėra svarbus. Jei jis vis dėlto nusprendžia pasiduoti trumpalaikiam žavesiui, tai daro santūriai, vengdamas nereikalingo jausmų išryškinimo. Kartais aplinkiniai net nepastebi, kad Jautis su kažkuo flirtuoja.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Flirtas yra vienas mėgstamiausių Dvynių žaidimų. Sunku atsispirti jų žavesiui. Dvyniai traukia dėmesį malonia šypsena, žaismingais žvilgsniais ir komplimentais. Kartais jie net šaiposi iš savanaudiškų asmenų. Prieš tuos, kurie bando juos užkariauti, Dvyniai gali užsidėti abejingumo kaukę ir naudoti įvairias manipuliacijas.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Vėžys griebiasi flirtavimo, sutikęs gražų žmogų. Jis apgaubia jį rūpesčiu ir dėmesiu. Vėžys nuolat domisi jo reikalais, teiraujasi apie savijautą ir kitus dalykus. Vėžys flirtuoja ne juokais; jis įsitraukia į šį procesą tik tada, kai jaučia, kad kitas žmogus jam atsakys tuo pačiu. Nepaisant jo perdėto rūpestingumo demonstravimo, Vėžys flirtuoja nuoširdžiai.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Liūtui flirtas yra natūrali jo bendravimo su žmonėmis dalis. Kartais jis net nesuvokia, kad flirtuoja, nes tai tik dalis jų požiūrio į gyvenimą. Liūtui visai nesvarbu, su kuo flirtuoti – su mylimu žmogumi, draugais, viršininku, kolegomis ar verslo partneriais. Liūto flirtas gali sukelti nesusipratimų su jo nuolatiniu partneriu, kuris nežiūrės į tai kaip į kasdienio bendravimo be jokių rimtų ketinimų dalį.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Mergelės ženklo atstovai flirto meno srityje susiskirsto į dvi stovyklas. Kai kurie išlaiko neprieinamumo įvaizdį, priversdami savo partnerį atkreipti į juos dėmesį. Tokie Mergelės ženklo žmonės išreiškia savo pageidavimus ir nustato sąlygas, kad viskas atitiktų jų lūkesčius. Kita dalis stengiasi įtikti savo dėmesio objektui. Bendraudami jie išlaiko lengvumą ir humorą. Jie gali pataisyti kitam nuotaiką ir iškrėsti pokštą, kad sukurtų malonią sąveiką.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Flirtas Svarstyklėms yra neatsiejama jų saviraiškos dalis. Šie flirto meistrai, bėgant metams tobulindami savo įgūdžius, sukuria nuostabų bendravimo meną. Jie meistriškai naudoja koketavimą ne tiek tam, kad pažintų kitą, o tam, kad susitikimas būtų įdomus. Svarstyklės, būdamos meniškos prigimties, gali užmegzti romantiškus santykius ne su tuo, su kuriuo flirtavo, o su visai kitu žmogumi. Jų pasirodymas įspūdingas, intriguojantis ir sukuriantis ypatingą atmosferą.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Skorpionas neflirtuoja, o hipnotizuoja savo žvilgsniu. Jo magnetizmas traukia tarsi nematoma jėga ir daro jį nenugalimą. Skorpionui flirtas tradicine prasme dažnai net neegzistuoja, nes jis kuria savo intrigas taip, kad jo veiksmai liktų nematomi iki tam tikro momento. Skorpiono žvilgsnis turi ypatingą energiją, o kai kurie žmonės gali pajusti net fizinį poveikį. Skorpionas rezga savo tinklą nepastebimai, kad potencialų partnerį supanti aplinka taptų artima ir jauki. Atsispirti Skorpiono magijai gali būti labai sunku.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Flirto dalykuose Šaulio ženklo atstovai veikia kaip tikri menininkai, kurdami aplink save žavią energiją. Jei kas nors iš šalies jais susidomi, jie pasijunta pakylėti ir reikšmingi. Šaulys nepasiduos tol, kol nepajus visiško tarpusavio supratimo. Šaulys gali flirtuoti su žmogumi, kuris jam visai neįdomus. Jis tai daro tik tam, kad patrauktų dėmesį, pakeltų savivertę arba siekdamas kokios nors naudos. Tačiau jam sunku ištverti situaciją, kai kas nors kitas šalia flirtuoja geriau ir tampa populiaresnis bei patrauklesnis už jį priešingai lyčiai.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Flirtuodamas Ožiaragis renkasi ne tiek žavesį, kiek rūpestingą pasalą. Jis stato rūpestingumo tiltus, nuolat skambina ir domisi tuo, kuris jam rūpi. Savo paties emocijas ir jausmus jis stengiasi kruopščiai paslėpti, o tai kartais sukelia nesusipratimų tarp partnerių. Ožiaragis gali griebtis lengvo flirto, tačiau jis atsitveria „siena“ nuo to, kuris jį tikrai traukia, sukurdami ypatingą neprieinamo žmogaus įvaizdį.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Vandenio flirtas būna tikrai meniškas. Jo žavesys tiesiog spinduliuoja geros nuotaikos akimirkomis. Sėkmingi juokeliai, spindinčios akys – visa tai daro jį nenugalimą. Tačiau, jei kas nors jam trukdo, flirtas gali prarasti savo lengvumą. Vandenio judesiai tada tampa ne tokie vikrūs, o bendravimas pasidaro šaltas ir abejingas. Nors Vandenis jau buvo „nusvilęs“ praeityje, jis nesiliauja flirtuoti palankiomis progomis.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Žuvys savo flirtą pradeda nuo kruopštaus „aukos“ tyrinėjimo. Jos atidžiai stebi, bendrauja, stengiasi geriau pažinti žmogų. Kai jos pajunta stiprią simpatiją ir trauką, prasideda aktyvus „puolimas“. Šis procesas Žuvims yra nepaprastai jaudinantis. Flirtuodamos Žuvys savo išraiškinga kūno kalba dažnai pakeičia žodžius. Iškalbos jos įgauna vėliau, kai supranta, kad gali žengti iki tikslo. Visas procesas atliekamas atsargiai ir švelniai, pabrėžiant jų atsakingą požiūrį į jausmus ir meilę.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *