Kaip geriau nesipiršti

Susitikinėjate jau pakankamai ilgą laiką, kad išgirstumėte „Tekėk už manęs!”, tačiau kažkodėl to nevyksta. O būna taip, kad vyriškis pasipiršo, o štai sakyti „Taip” nesinori. Ir ne dėl to, kad nesinori tekėti už už jo, o dėl to, KAIP buvo pasipiršta.

Kartais piršlybos gali atmušti bet kokį norą kurti šeimą.

Taikos sutartis

Kaip žinia, po audringo barnio seka ne mažiau audringas susitaikymas, ypač jeigu visa tai vyksta dar ir lovoje. Be to, vyrai – keistos būtybės, neretai priversti juos nupirkti gėlių ar neplanuotą dovaną gali tik išvakarėse nugriaudėjęs skandalas. Bet jeigu vietoje „Atsiprašau” jis pasiūlo tekėti už jo – kažkas čia negerai.

Na, jeigu taip nori…

Kokia moteriškė norėtų, kad piršlybos taptų savotiška malone? O ir pati formuluotė nuo pat pradžių atsakomybę už sprendimą įteisinti santykius užkrauna moteriai. Jei neduok Dieve kažkas susiklostys ne taip, visada galima bus papriekaištauti, kad, atseit, pati šito norėjai.

Aukštų technologijų jaunikiai

Gyventi ilgai ir laimingai ir numirti tą pačią dieną tau gali pasiūlyti žinute, elektroniniu paštu ar telefonu. Visi mes, žinoma, skubame, bet kai nematai jo žmona tave prašančio žmogaus akių, darosi kažkaip nejauku. Ir, beje, visada lieka tikimybė, kad jis suves viską į humorą ir pokštą.

Gelžbetoninė argumentacija

Santuoka iš išskaičiavimo – pakankamai dažnas reiškinys mūsų laikais. Kartais tokios santuokos būna netgi tvirtesnės ir ilgaamžiškesnės. Tačiau išskaičiavimų būna įvairių. O šioje situacijoje, man rodos, kalba eina net ne apie išskaičiavimą, o apie elementari nepagarbą moteriai.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *