Moterims turbūt bus įdomu sužinoti, kaip ginčytis su vyru, juk tai ne tas pats, kas ginčytis su draugėmis ar kitomis moterimis.
Ginčai kartais kyla dėl visiškų kvailysčių.
Netgi pats paprasčiausias pokalbis gali peraugti į ginčą dėl vieno vienintelio žodžio ar frazės. O santykiai gali ir neatlaikyti tokio išbandymo.
Taigi – kaip moteriai teisingai ginčytis su vyru ir kokių klaidų nereikėtų daryti.
Ginčo momentas
Jis turėtų būti ne sėkmingas, o savalaikis. Pavyzdžiui, nėra prasmės aiškintis santykius, kai vyras yra pavargęs ar susierzinęs po darbo. Svarbu, kad du žmonės vienas kitą girdėtų, o ne šauktų vienas per kitą.
Ginčo tikslas
Dažnai moteris nenusileidžia iki to laiko, kol nenusprendžia, kad iš šio konflikto išėjo kaip nugalėtoja. Tačiau iš tikrųjų vyras lieka prie savo nuomonės, o laikas ir nervai buvo iššvaistyti veltui.
Dar gerai, jei vyras nepasidarys ryžtingų išvadų.
Emocijos
Ašaromis ir emocijomis kaitindama situaciją moteris bando manipuliuoti vyru. Vyrai net ir ginčo metu toliau mąsto logiškai, o sulaukę moters emocinio spaudimo, paprasčiausiai pasitraukia iš ginčo.
Tačiau per anksti švęsti pergalę – tokie pykčio priepuoliai griauna santykius.
Nuoskaudos ir klaidos
Išsikalbėjus apie kažkokį konkretų gyvenimo momentą, nebūtina vėl ir vėl grįžti prie praeities klaidų. Kalbėkite tik konkrečia tema.
Monologas vietoj dialogo
Ginčas – tai pokalbis, galbūt pakeltu tonu, galbūt labai aštrus, tačiau tai pokalbis, kuriame būtinai dalyvauja abi pusės. Jei moteris kalba nesustodama, tai nereiškia, kad vyras neturi ką pasakyti. Jis tiesiog jau suprato, kad partnerei nerūpi jo nuomonė, kad jai svarbu ne problemą išspręsti, o tik kad būtų ant ko išlieti negatyvą.
Uždrausti metodai
Lyginti su kitais vyrais, įtraukti į ginčą kažką iš giminaičių, draugių ar vaikų – visa tai nesąžiningi ir uždrausti metodai.
Visos tokios klaidos neigiamai veikia santykius ir atitolina partnerius nuo puoselėjamo tikslo – prieiti prie bendros nuomonės be ginčų ir skandalų.