Neplanuotas nuogumas viešumoje, pūvantys dantys ir kiti populiariausi košmarai

Jeigu kada esate prabudę vidury nakties, susapnavę keistą košmarišką sapną, jūs tikrai ne vienas. Daugelis kartais sapnuoja tai, ką vos prabudus norėtųsi pamiršti. Be to, šie sapnai neretai atitinka tam tikrus bendrus scenarijus.

Yra netgi toks dalykas kaip sapnų bankas – tai tūkstančių žmonių sapnai, padedantys identifikuoti dažniausiai pasitaikančias temas. Atsižvelgiant į tai, kas vyksta realiame žmogaus gyvenime, kai jis susapnuoja tam tikrą sapną, ar net naudojant smegenų skenavimą, galima paaiškinti, kodėl žmogų aplanko vieni ar kiti sapnai.

Štai populiariausi sapnai ir galimos jų reikšmės:

1. Egzaminas, kurio metu jūs susimaunate

Psichologijos docentas Deirdre Barrettas teigia, kad net ir nebesimokydami universitete, daugelis žmonių sapnuoja, kaip laiko egzaminą, kurio metu jiems viskas nesiseka. Jie arba stipriai vėluoja, arba ateina ir supranta, jog ruošėsi visai ne tai temai.

Ką tai reiškia: anot psichologo, tokie sapnai dažniau aplanko tuomet, kai žmogus jaučiasi vertinamas. Pavyzdžiui, galbūt žmogus jaučia nerimą, dirbdamas su nauju vadovu, ar nervinasi, nes kažkas kritikuoja kiekvieną jo žingsnį. Pagalvokite, ar šiuo metu jaučiatės taip, tarsi būtumėte testuojami, ir pamėginkite tai pakeisti.

2. Nuogumas arba netinkama apranga viešoje vietoje

Tikrai ne pats maloniausias sapnas, tačiau kitaip nei realybėje nuogumas sapne sukelia kur kas mažiau gėdos ir nepatogumo. Jei sapne stovėdami nuogi koncerte galite jaustis drovūs, realiame gyvenime vien drovumu tikrai nepavyktų apsiriboti.

Ką tai reiškia: šie sapnai dažniausiai siejami su socialiniu nerimu ar baime būti nepriimtam. D. Barrett teigimu, šie sapnai dažnesni paauglystėje, o žmogui bręstant jie pasireiškia vis rečiau, nes žmogus įgauna vis daugiau pasitikėjimo savimi.

3. Iškritę dantys

Nesvarbu, ar jų netekote dėl smūgio, ar dėl to, kad jie išpuvo ir iškrito, šis sapnas yra vienas nemaloniausių, tačiau ir vienas dažniausių. Būna panašių sapnų ir apie kojų, rankų ar kitos kūno dalies praradimą.

Ką tai reiškia: šį sapną gali paskatinti nerimas dėl realios ligos arba baimė pasenti ar tapti negražiam. Norint geriau suprasti tokio sapno priežastis, patariama žymėtis, kas tuo metu vyksta jūsų gyvenime, ir ieškoti sutampančių temų.

4. Skrydis

Vienas iš maloniųjų sapnų, kai žmogus sapnuoja, jog skrenda tarp debesų ar vos keletą metrų virš žemės.

Ką tai reiškia: tai tarsi laisvės metafora. Realiame gyvenime galite jaustis atsakingi arba turintys beribių galimybių.

5. Kritimas

Kartais, sapnuodamas skrydį, žmogus pajunta, kad praranda kontrolę ir krenta.

Ką tai reiškia: galbūt ir realiame gyvenime jaučiatės praradęs kontrolės jausmą, įstrigę ar einantys ne ta kryptimi.

6. Romantiškas nuotykis su „eks“

Įprasta, kad kartais sapnuojate žmones iš savo praeities. Galbūt praradote mylimąjį ar esate kankinami klausimų.

Ką tai reiškia: jei ilgitės savo „eks“ ar norite būti neištikimas savo dabartinei antrajai pusei, sapno reikšmė akivaizdi. Vis tik kartais tokie sapnai gali aplankyti ir tuos, kurie yra laimingi ir nesižvalgo į kitus. Tokiu atveju šis sapnas gali reikšti tam tikrą neišspręstą ir neįveiktą sielvartą.

OriginalasNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.