Kaip išmintinga žmona elgiasi su vyru

Kiekviena moteris laiko save labai protinga, tačiau kartais tasai protas jai tik trukdo kurti santykius su vyru. O viskas todėl, kad dauguma įsitikinusios, jog sveiki santykiai pasiekiami tik per protą. Tai – didžiulė klaida. Realybėje moteriška išmintis ir brandumo lygis yra žymiai svarbesni tvirtų ir laimingų santykių faktoriai. Šiame tekste papasakosiu, kaip elgiasi išmintinga moteris ir kodėl tiek daug moterų negali pasigirti išmintimi.

Būtina pripažinti faktą, kad išmintis ne visada ateina drauge su amžiumi, kaip daug kas įsitikinę. Pavyzdžiui, mano senelė. Su visa pagarba jai, deja, negaliu laikyti jos išmintinga. Kai tuo tarpu mano klasės draugė elgiasi su vyru išmintingai ir iš jos galėtų pasimokyti netgi senelė.

Išmintis – tai, visų pirma, asmenybės branda. Išmintinga moteris nori santykių su vyru ne tam, kad gautų iš jo meilės ir numalšintų savo emocinį alkį, o visų pirma tam, kad pasidalintų savo moteriška energija, kadangi viduje ji jau dabar, dar būdama viena, jaučia pilnatvę ir meilę sau.

Tai kaipgi elgiasi išmintinga moteris su savo vyru?

Ji jo nepavydės, kadangi pasitiki savimi ir savo sprendimu būti su šiuo vyru.

Ji neribos vyro laisvės, kadangi gerbia ir vertina tiek savo, tiek vyro asmeninės erdvės ribas.

Ji jam nedraus, kadangi supranta, kad drausti galima tik vaikui, o suaugęs žmogus – asmenybė su savomis vertybėmis ir pasirinkimo laisve.

Ji priima jį tokį, koks jis yra, nesistengdama jo perdaryti. Viskas dėl to, kad ji ir pačią save priima tokią, kokia ji yra ir gerbia kiekvieno žmogaus pasirinkimą bei sprendimus.

Ji nesiginčys su vyru, kad bet kokia kaina įrodytų savo teisumą. Tegu vyras lieka prie savo nuomonės, net jei moteriai ji nesuprantama – ji pajėgi priimti šį faktą.

Ji neužsikraus sau vyro atsakomybės, perdėtai juo rūpindamasi ir globodama. Ji vyrui ne mama, turi savo pačios gyvenimą, be to, ji vyru pasitiki ir nemato reikalo kontroliuoti.

Tuo pat metu ji netylės ir nekentės, jeigu jai kažkas nepatinka. Ji moka ginti savo ribas, tuo pat metu nepažeisdama kito žmogaus ribų.

Ji nepakęs nepagarbaus elgesio savo adresu, nes sava harmonija jai pirmoje vietoje ir niekas neturi teisės jos skaudinti. Vyrui pakaks vieno karto, kad suprastų, jog ji tokio elgesio netoleruos. Jeigu tik moteris jam brangi, savaime aišku.

Ji pajėgi įkvėpti vyrą savo moteriška energija naujiems žygdarbiams ir pasiekimams be jokio smegenų tarkavimo.

Bet kodėl gi tuomet tiek mažai moterų pajėgios atitikti šiuos pateiktus pavyzdžius?

Todėl, kad dauguma gyvena nesąmoningai, autopiloto režimu, automatiškai atkartodamos savo tėvų šeimos scenarijus ir nesupranta, kad tai – ne norma, kad galima gyventi kitaip!

Norint pakeisti savo šeimyninį scenarijų, reikia kai ką nuveikti.

Pirmasis žingsnis – suprasti, kaip tai dirba prieš jus. Pripažinti tai kaip faktą, neįsmunkant į aukos būseną ir nepradedant dėl to kaltinti visų aplinkui. Būtina suvokti tai kaip pamoką, kurią turite išmokti.

Antrasis žingsnis – pakeisti šį elgesio modelį teisingu, atlikti gyventi trukdančių nuostatų ir įsitikinimų reviziją, padirbėti su visu tuo “gėriu”, o taip pat atsikratyti priklausomybės nuo tėvų ar vieno kurio nors iš jų.

Svarbiausia – suvokti, kokias klaidas darote nesąmoningai, autopiloto režimu. Žinodamos savo elgesio klaidas, galėsite žymiai lengviau atsikratyti negatyvaus scenarijaus.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *