Kaip nuvalyti televizorių, kad ant ekrano neliktų dryžių: pirktinės ir naminės priemonės

Eksploatacijos metu, ant televizoriaus ekrano kaupiasi dulkės, lieka pirštų atspaudai ir kiti nešvarumai. Dėl to pablogėja vaizdo kokybė ir prarandamas spalvų kontrastas.

Todėl svarbu žinoti, kaip nušluostyti televizorių, kad aparatas nesugestų ir ant jo neliktų dryžių, apie ką ir papasakosime šiandien.

Norėdami saugiai ir efektyviai nuvalyti televizoriaus ekraną, pirmiausia ištraukite laidą iš elektros lizdo. Tai padės išvengti įvairių nenumatytų situacijų, o nešvarumai ir valymo rezultatai bus geriau matomi tamsiame ekrane.

Prieš valydami, palaukite, kol televizorius atvės, ir prieš pat valydami nusiimkite visus papuošalus, pvz., žiedus ir apyrankes, kad sumažintumėte ekrano pažeidimo riziką.

Televizoriaus ekranui valyti naudokite minkštą, nepūkuotą šluostę. Svarbu: nespauskite ekrano per stipriai, nes jį galima lengvai sugadinti.

Jei ant televizoriaus yra lipnių dėmių, kurių mikropluoštas negali pašalinti, naudokite specialų skystųjų kristalų ekranų valiklį. Nepurkškite valiklio ant prietaiso, užtepkite jį ant sausos šluostės ir švelniai nuvalykite paviršių.

Įjunkite prietaisą tik visiškai išdžiūvus ekranui.

Taip pat kaip valymo priemonę galite naudoti silpną skysto muilo ar acto tirpalą, po kurio, kaip ir specialių priemonių atveju, ekraną reikia sausai nušluostyti.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *