Kaip sukurti patikimus santykius su vyru: 3 svarbūs patarimai

Dėl kiekvienų santykių reikia pasistengti, kad jie užsimegztų ir išsilaikytų. Kaip teisingai kurti santykius su mylimu vyru? Kad jums pasisektų, atkreipkite dėmesį į tris reikšmingus momentus.

Trys svarbiausios darnių santykių taisyklės

1. Būkite atviros, atsipalaidavusios ir nuoširdžios – be lūkesčių.

Reikia tik atsipalaiduoti ir nuoširdžiai šypsotis, nusiteikti pozityvui. Labai svarbu santykiuose būti savimi, tikra, nesuvaidinta, o svarbiausia – mėgautis santykiais ir tuo, ką jau turite, be kokių nors lūkesčių, bent jau pirmame pažinties ir santykių vystymo etape.

Tegul viskas vyksta savaime, neskubinkite santykių, leiskite jiems pražysti, o jums – geriau pažinti vienam kitą. Iš to išplaukia antras, ne mažiau svarbus momentas, kuriant santykius su vyru.

2. Neskubėkite ir „neišjunkite“ savo galvos bei sveiko proto.

Kaip jau minėjome, neskubėkite. Jums nėra kur skubėti, visur suspėsite laiku. O jeigu per anksti „išjungsite galvą“, tai sugebėsite priskaldyti daug malkų. Todėl įsiklausykite ne tik į tai, ką sako širdis, bet ir į savo proto balsą. Labiau pasitikėkite savimi ir savo intuicija.

Kai galva nuo meilės apsisuka – žinoma, būna įdomi būsena, bet paskui jums vis tiek teks nusileisti ant žemės, tai geriau neprarasti sveiko proto ir sugebėjimo sąmoningai analizuoti vyro poelgių ir požiūrio į jus, ypač to, ar jis tikrai girdi, ką sakote, ir ar gerbia jus kaip moterį ir kaip įdomią, unikalią asmenybę.

3. Neišduokite savęs, neišsižadėkite savo principų ir troškimų.

Neturite sutikti gauti mažiau, nei laikote save to verta, tačiau visada gerbkite ir vertinkite vyrą. Nepataikaukite jam ir nesitaikstykite pagal jį, tačiau prisiminkite, kad vyras jums taip pat nieko neskolingas, nieko neprivalo jums duoti ir viską, ką jis daro ar nedaro dėl jūsų, jis daro savo noru.

Čia jau viskas priklauso nuo to, kiek daug jis norės dėl jūsų padaryti ir kaip smarkiai sugebėsite jį sudominti. Bet kuriuo atveju duokite jam laiko ir galimybės išreikšti save santykiuose su jumis, atskleisti save iš visų pusių. Papasakokite jam, kas jums tikrai svarbu, bet „negraužkite“ jo ir neverskite jo ko nors daryti ir laikytis tiksliai tokių pat pažiūrų kaip jūsų.

Tegul vyras laisvai būna savimi, su savo individualiais požiūriais ir veiksmais. O jūs paprasčiausiai stebėkite jį. Juk tik tada sugebėsite suprasti, ar tikrai jis jums tinka kaip partneris .

Tik taip jums pavyks neapsirikti, išvengti daugybės nusivylimų ir sukurti darnius santykius.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *