Kaip suprasti, kad mus kažkas myli

Ar galima išmatuoti meilę, o gal ją galima tik pajausti? Aš balsuoju už logikos ir intuicijos derinimą. Svarbu kreipti dėmesį į realius elgesio požymius, ir ne ką mažiau svarbu įsiklausyti į savo vidinius pojūčius bei intuiciją.

Kokius meilės požymius galima atsekti?

  • Žmogus nori leisti su jumis laiką, bendrauti, dalintis savo mintimis ir jausmais, o taip pat domisi, ką galvojate ir jaučiate jūs;
  • Jis padeda, jeigu jūs to paprašote, o kartais ir neprašytas;
  • Liečiasi prie jūsų, nori apkabinti ir bučiuoti;
  • Dovanoja dovanas, įvairiausius siurprizus, nori padaryti jums ką nors malonaus, prajuokinti;
  • Taria komplimentus, malonius žodžius, gėrisi jumis, giria.

Tai – penkios meilės kalbos. Vienas žmogus dažniausiai yra įvaldęs dvi-tris iš jų. Beje, partneriai gali kalbėti skirtingomis kalbomis, dėl to svarbu žinoti, kokiu konkrečiu būdu žmogus reiškia ir jaučia meilę ir kalbėti su juo reikia jo kalba.

Troškimas sužinoti, kokią meilės kalbą vartoja žmogus – vienas iš meilės pasireiškimų. Žmogus nori suprasti, ko norisi kitam, ką mylimasis vertina. Tai labai svarbus meilės požymis: matyti, girdėti ir suprasti kitą, domėtis, koks yra ir kaip veikia jo ar jos vidinis pasaulis.

Dabar apie intuiciją santykiuose. Štai keli įdomūs klausimai, susiję su šia sfera:

  • Šilta ar šalta jums greta šito žmogaus? Kokia jo spalva? Ar maloni jums ši spalva? Kokios spalvos esate jūs, kai būnate greta šito žmogaus?
  • Įsivaizduokite savo santykius: kaip jie atrodytų, jei tai būtų paveiksliukas ar filmukas?
  • Kaip jaučiasi jūsų kūnas greta šio žmogaus? Komfortiškai ar įtemptai? Apima lengvumas ar sunkumas? Jaudulys ar ramybė? Trauka ar pasibjaurėjimas? Jėga ar silpnumas?

Atsakymai į šiuos klausimus gali keistis, laikui bėgant ir priklausomai nuo situacijos. Siūlyčiau įvertinti santykius apskritai – per paskutinę savaitę ar per vieną konkrečią dieną.

Mes turime gilius jausmus, kurie formuojasi ir tvirtėja laikui bėgant. O yra ir šio momento emocijos. Laikui bėgant, susikaupusios šio momento emocijos gali paveikti gilius jausmus. Jei kiekvieną dieną šauksime ant partnerio, švelnumas ir meilė palaipsniui užges. Santykiai – tai paveikslas, kurį tapome kiekvieną dieną, bendras vaizdas gali keistis tiek palaipsniui, tiek radikaliai. Meilė tvirtėja arba užgęsta ne šiaip sau: mes ją arba stipriname, arba gadiname savo veiksmais. Kiekvieną dieną.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *