Kaip teisingai konfliktuoti su partneriu, kad nepakviptų skyrybomis

Niekada neminėkite tėvų

Jūsų kivirčas turėtų liesti tik jus ir jūsų partnerį, todėl niekada nelieskite tėvų. Pasipiktinimas, kad buvo užkliudyti tėvai, gali įstrigti taip giliai, kad negalėsite jo atsikratyti daugelį metų. Be to, neleiskite patiems tėvams kištis į jūsų konfliktus. Jei vis dėlto taip atsitiko, problema paliečia ne vien vyrą ir žmoną,o abi šeimas. Tokį kivirčą labai lengva paversti visuotiniu priešiškumu. Ir net atkūrus harmoniją tarp vyro ir žmonos, išliks prieštaravimų tarp šeimų, kurie tik apsunkins gyvenimą.

Venkite bet kokio smurto

Labai dažnai poros, įsivėlusios į sunkų kivirčą, pritrūksta žodžių, argumentų ir pereina prie kumščių, kočėlų ir skraidančių lėkščių. Kad ir kaip smarkiai įpyktumėte, niekada neleiskite sau ar savo partneriui smurtauti. Iš mylimo žmogaus gautas skausmas paprasčiausiai sunaikins tarp jūsų gyvavusią meilę.

Niekada nekalbėkite apie skyrybas

Kad ir ką vienas kitam sakytumėte, niekada neminėkite skyrybų. Net jei norite tiesiog pagrasinti, tačiau viduje nesate joms pasiruošę. Tai – stipriausias įžeidimas, kokį tik gali ištarti vyras ar žmona. Skyrybos bus neišvengiamos, jei vienas iš partnerių nuolat apie jas užsimins konflikto metu. Jei vis dar mylite vienas kitą, vėliau visą gyvenimą gailėsitės, kad per pykčio priepuolius impulsyviai išsiskyrėte iš pradžių mintyse, o paskui ir žodžiais šį aktą realizavote.

Niekada konflikto metu neišeikite iš namų

Filmuose dažnai rodoma, kaip žmona/vyras išbėga iš namų, kad pasivytų savo antrą pusę ir atsiprašytų. Tačiau labai mažai tikėtina, kad taip nutiks realiame gyvenime. Išeiti iš namų barnio metu – pats nekompetentingiausias elgesys. Geriausias būdas – nereaguoti į partnerio pastabas, o kai jis nurims, pabandyti išspręsti konfliktą.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *