Kaip viena fraze demaskuoti savanaudę merginą

Blondinės, brunetės, šatenės, raudonplaukės, dažytos… Aplinkui daugybė moterų, tačiau kaipgi susirasti vertą? Kaip atpažinti normalią moterį ir „neužsirauti” ant savanaudiškos egoistės?

Visos moterys buvo auklėjamos skirtingai, tačiau daugybė jų, deja, yra išlepintos ir turi instaliuotą savyje brokuotą gyvenimo programą. Sugadino tą programą televizija, internetas, galbūt tėvai ir t.t. Šios moterys dažniausiai yra visiškai netinkamos santykiams ir šeimai kurti. Vos pradėjęs su jomis susitikinėti, staiga sužinai, kad esi jai skolingas, viską jai privalai pagal nutylėjimą, o ji nieko niekam neprivalo. Visas bendravimas susiveda į tai, kad tu nuo šiol būsi jos aptarnaujantis personalas ir tenkinsi jos užgaidas.

Kaip nesusidurti su tokia dama? Tereikia užduoti vieną klausimą ir dauguma šių moterų padarys lemtingą klaidą.

Paklausk moters tik vieno dalyko: „Ką tu tikiesi susirasti?”

95% moterų pradės kalbėti apie vyrą, kuris padarys jas laimingomis, rūpinsis, brangins, lepins, teiks malonumą, taps mūro siena, džiugins gražiais poelgiais, dovanos dovanas, duos viską, ko joms reikia, bus dosnus, pasiruošęs pakloti visą pasaulį po savo mylimosios kojomis, jis turi būti ne šykštus, perspektyvus ir vertas.

Turbūt jau pastebėjai, kad čia apskritai nekalbama apie tai, ką pasiruošusi duoti ji pati, kokį indėlį ji pati pasiruošusi įnešti į bendrą santykių taupyklę. Tokia moteris ieško vyro, kuris atitiktų jos reikalavimus, pildytų norus ir tenkintų jos reikalavimus, o mainais ji duos jam pasinaudoti savo… Na, patys suprantate, kuo…

Normalus moters atsakymas turėtų skambėti maždaug taip: „Noriu susirasti vyrą, kurį padarysiu laimingu ir su kuriuo pati būsiu laiminga”. Jauti skirtumą? Normali moteris pasakys, ką pati padovanos vyrui, o savanaudė moteris kalbės tik apie savo poreikius, pretenzijas ir reikalavimus.

Užduok šį klausimą savo draugei, su kuria pradėjai susitikinėti. Būsi nustebintas…

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *