Kam moteriai vyriškos ausys?

Santykių kokybė priklauso nuo daugelio faktorių. Vienas iš jų, mano požiūriu – labai svarbus – tai pasitikėjimas. O vienas iš pasitikėjimo komponentų yra galimybė priimti greta esančio žmogaus išgyvenimus. Ypač kai juos provokuoja išorinis pasaulis.

Kai dalinamės išgyvenimais su artimaisiais, visiškai natūralu, jog laukiame palaikymo ir supratimo. Juk būtent tokia pagalba mums reikalinga sudėtingais gyvenimo momentais. Nes labai sunku ir sudėtinga susidoroti su tam tikrais išgyvenimais savarankiškai.

Dalintis išgyvenimais labiau linkusios moterys, nors ir vyrams kartais būtinas toks palaikymas. Moteris labiau pažeidžiama išoriniame pasaulyje, be to, ji žymiai emocingesnė iš prigimties, dėl to ir jos išgyvenimai stipresni.

Tokioje būsenoje moteriai reikia, tiesiog būtina viską papasakoti savo vyriškiui. Ir jei poroje esama pasitikėjimo, moteris būtent tai ir padarys. Daugeliui vyrui toks moters elgesys nesuprantamas, vyrai dažniausiai linkę nesiklausyti moterų, aiškindami, jog visos tos kalbos – tik tuščias laiko gaišimas.

O štai moteriai tai be galo svarbu. Kai moteris išsikalba su savo vyriškiu, ji pasidalina su juo savo baimėmis, nepasitikėjimu. Ir jei vyras išties jos klausosi, baimės ir nepasitikėjimas sumažėja. Moteris jaučiasi saugesnė, o saugumo jausmas – vienas iš bazinių žmogaus poreikių.

Vyrams labiau būdinga savarankiškai tvarkytis su savo baimėmis ir pergyvenimais, moterims šis būdas netinka. Iš esmės moteriai būtina tiesiogine prasme išplepėti savo baimę, visas tas emocijas, kurios ją užpildė iki kraštų. Būtent taip moteris nusiramina. Tokią, techniką, beje, galima naudoti kaip savotišką terapiją – iškalbėti sau ar kam nors kitam savo baimes, ar padaryti tai raštu.

Kai sumažėja baimė, mes galime priimti labiau pasvertus, blaivesnius sprendimus, o tai įtakoja mūsų gyvenimo kokybę. Be to, moteriai reikalingos tik vyriškos ausys. Neretai vyrai, išklausę moterį, patys ima ieškoti praktiško sprendimo arba stengiasi įvertinti situaciją racionaliai. Tačiau moteriai reikia kitko, moteris nori, kad vyras, vaizdžiai tariant, paimtų jos baimę. Pasakytų jai kažką panašaus į: „Viskas bus gerai. Mes viską įveiksime”.

Vyru, kuris moka pasiimti iš moters jos baimę, moteris labiau pasitikės, vadinasi ir santykių kokybė ims gerėti.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *