Kas vyksta šeimoje, kai vyras su žmona susikeičia vaidmenimis

Kiekvieno žmogaus asmenybė formuojasi šeimoje, kurioje jis užaugo. Jei paimsime kaip pavyzdį reklamą, ten vaizduojamos šeimos visada yra tobulos. Tačiau gyvenimas kartais pateikia savų siurprizų. Daugelis svajoja, kad būtinai sukurs šeimą, kurioje viešpataus absoliuti idilija. Tik, deja, realybėje dažniausiai nieko nesigauna. Kodėl?

Moteris pernelyg daug visko sau užsikrauna.

Santykiai, o paskui ir šeima yra kuriami remiantis tarpusavio supratimu ir komandiniu darbu. Dažnai moteris paprasčiausiai nemoka ar nenori prašyti pagalbos, o po daugelio metų – gailisi. Kodėl nesikreipus į savo vyrą, kas gi kitas, jeigu ne jis, gali tapti tavo atrama ir patikima mūro siena visam gyvenimui?

Moteris šeimoje turėtų būti kaklas, švelniai pasukti galvos galvą teisinga kryptimi ir tik padėti spręsti pagrindines problemas ir svarbius uždavinius. Kaip mama, ji turi mylėti vaiką ir juo rūpintis. Tačiau moteris, prisiimanti sau begalę pareigų, žvelgiant iš šalies atrodo kaip voverė rate, kuri jau nebegali sustoti iš įgytos inercijos.

Tokios moterys sprendžia viską už visus, juk kas viską padarys, jei ne jos? Taip, iš pradžių vaikams patogu su tokia mama, o vyras pradžioje gali neprieštarauti tokiems santykiams, juk jam nebereikia užsikrauti atsakomybės už šeimą, atsakomybę užsikrovė žmona. Tačiau anksčiau ar vėliau vyriška prigimtis paima viršų ir jam būtina pasijausti svarbiu, į paviršių išplaukia poreikis priimti svarbius sprendimus, suvokiant, kad šeimai jis reikalingas.

O ir vaikai anksčiau ar vėliau užauga visai ne taip, kaip norisi mamai, o kaip norisi jiems. Be to, sūnus šeimoje mato, kad visi namai laikosi ant mamos pečių, todėl nesupranta, ir galbūt jau niekada nesupras, kas yra vyriška atsakomybė ir kam ji išvis reikalinga. O mergaitė užauga įsitikinusi, kad būtent ji turėtų būti savo būsimos šeimos galva ir atlikti visas, net ir vyriškas, funkcijas. Nesunku įsivaizduoti, koks likimas jos laukia.

Be to, anksčiau ar vėliau moterims gali atsirasti sveikatos problemų.

Prieš atimdama iš savo vyro jo prigimties suteiktas teises, iš pradžių gerai pagalvok, kuo viskas gali baigtis.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *