Keletas patarimų, kurie padės rytą pradėti pailsėjus

Rytas yra pats svarbiausias dienos metas, nes jūsų sėkmė karjeroje ir meilėje tiesiogiai priklauso nuo to, kaip jį praleisite. Labai svarbu rytą pradėti pailsėjus, nes jei būsite pavargę, tada apie sėkmę negali būti nė kalbos. Šiame straipsnyje pateiksime jums kelis patarimus, kaip rytą pradėti teisingai.

Nevartokite kofeino

Kofeinas suteikia tik laikiną energijos padidėjimą ir vėliau kūnas turi tarsi grąžinti šią „skolą“. Tai labai pavojinga, nes trumpalaikiai „akceleratoriai“ vėliau itin neigiamai veikia žmogaus organizmą, tampa sunkiau užmigti ir kokybiškai pailsėti per naktį.

Be to, daugelis žmonių geria kavą tik dėl rytinio ritualo, o ne dėl to, kad šis gėrimas jiems iš tiesų suteikia energijos. Jei kavą geriate visą dieną, net ir vakare, greičiausiai turite priklausomybę nuo kavos, kas tai tikrai nėra naudinga jūsų sveikatai. Rekomenduojama kuo labiau sumažinti suvartojamos kavos kiekį arba jos visiškai atsisakyti.

Eikite miegoti ir kelkitės tuo pačiu metu

Kai kiekvieną dieną einate miegoti arba keliatės tuo pačiu metu, kūnui yra daug lengviau „įsijungti“ ir „išsijungti“. Būtent nuoseklus miego modelis yra produktyvaus ir energingo gyvenimo pamatas. Žmonės, kurie laikosi tokio ritmo, dažniausiai pabunda žvalūs, ir tai galioja net ir tiems, kurie dieną dirba sunkų fizinį darbą.

Be to, einant miegoti ir keliantis tuo pačiu metu, jums ryte ir dieną nereikės kavos, todėl ne tik padidinsite savo produktyvumą, bet taip pat pagerinsite ir savo sveikatą.

Pabuskite teisingai

Jei laikysitės griežto miego režimo – rytais pabusite kone akimirksniu, tačiau situacijų būna įvairių. Jei jaučiate, kad jums sunku atsikelti, jokiu būdu nenustatykite žadintuvo dar penkioms minutėms vėliau. Tyrimai rodo, kad tai ne tik nepadeda geriau išsimiegoti, bet ir gali pakenkti sveikatai. Toks papildomas miegas stipriai klaidinga smegenis, todėl rytas gali prasidėti ne pozityviai, o nervingai ir su nuotaikų kaita.

Jei taip darote dažnai, produktyvumas visą dieną taip pat bus labai mažas. Rekomenduojama nusistatyti švelnios melodijos žadintuvą ir taip pat pasirinkti garsėjimo nustatymą, kad žadintuvas grotų vis garsiau ir garsiau. Pasirinkite tokią melodiją, kuri jūsų neerzintų ir asocijuotųsi su kuo nors maloniu.

Ryte pasilikite laiko sau

Visada kelkitės šiek tiek anksčiau nei reikia. Bioenergetikos ekspertai siūlo atsikelti 15-20 minučių anksčiau nei įprastai, nes taip turėsite šiek tiek laiko sau. Šį laiką galite praleisti kaip tik norite: pažiūrėti vaizdo įrašą, pasportuoti, išeiti pabėgioti, paskaityti knygą ar pamedituoti.

Ryte taip pat reikėtų vengti skubėjimo. Viską turėtumėte atlikti ramiai ir be nervų. Tik taip jūsų diena bus sėkminga ir produktyvi.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *