Kelios harmoningų ir ilgų santykių paslaptys

Nebūkite kartu visą laiką. Kartais išsiskirkite dienai ar dviem, leiskitės į keliones vieni arba su kitais žmonėmis. Arba paprasčiausiai pabūkite atskiruose kambariuose, užsiimkite savo reikalais atskirai.

Pasilikite kai kuriuos išgyvenimus tik sau patiems. Pasirinkite kokį nors hobį ar pomėgį, apie kurį nebūtina informuoti antrosios pusės. Tegul ši gyvenimo dalis būna tik jūsų. Jei pajausite norą pasidalinti tuo su mylimu žmogumi, dalinkitės, tačiau nedarykite to vien todėl, kad „reikia“.

Susitikinėkite su kitais žmonėmis, būdami mylimojo kompanijoje, ypač pirmosiomis santykių savaitėmis. Iš pradžių jūs tik pradedate vienas kitą pažinti, o tokiu būdu, kitų žmonių draugijoje, galėsite pamatyti kitus savo partnerio aspektus.

Keliones su partneriu ir kitas išvykas į išorinį pasaulį paverskite įprastu dalyku. Bendra patirtis ir bendri išgyvenimai sukuria stabilią dirvą jūsų santykiams ir stiprina artumą.

Būkite kantrūs. Nesistenkite paspartinti savo ar partnerio jausmų reiškimo. Kiekvienam iš jūsų reikia laiko, ir bus geriau, jei ryšį gilinsite palaipsniui. Santykių pradžioje pasistenkite su supratimu reaguoti į partnerio pasirengimą ar nepasirengimą perjungti santykius į rimtesnį lygį. Tačiau, žinoma, neturėtumėte to daryti savo poreikių nenaudai: jei jaučiate, kad tai jums labai svarbu, pabandykite apie tai pasikalbėti su mylimuoju.

Nežiūrėkite į šias taisykles pernelyg rimtai. Judu su partneriu galite sugalvoti savas taisykles, kurios jums abiem atrodys labiau priimtinos. Pasikalbėkite apie tai, kokių taisyklių laikotės savo santykiuose, ir kodėl. Tai, kas akivaizdu jums, gali būti neakivaizdu jūsų partneriui ir atvirkščiai.

Ir, pagaliau, atsipalaiduokite. Bet kokie santykiai yra tik jūsų gyvenimo dalis, bet ne visas gyvenimas. Net jeigu susidursite su neigiama patirtimi, vis tiek turėsite svarbiausią dalyką – save. Ir jeigu sugebėjote sukurti harmoningus santykius su savimi, niekas negalės to iš jūsų atimti.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *