Kiekvienas gali pasakyti, kad jus myli, tačiau poelgiai kalba patys už save

Žodžiai ir poelgiai – ne vienas ir tas pats. Kaip sužinoti, ar tikrai žmogus jums neabejingas? Patartume susipažinti su keliais požymiais.

Jis visada užbaigia pradėtą dalyką iki galo. Jums nereikia pergyventi, ateis jis, ar neateis. Jis visada laikosi duoto žodžio. Ir nesvarbu apie ką eina kalba – apie gimimo dieną, pasimatymą ar kokių nors problemų sprendimą. Jis visada šalia – ir džiaugsme, ir bėdoje.

Jis planuoja bendrą ateitį. Kalba apie tai, kad norėtų gyventi drauge, pasakoja, kokie bus jūsų vaikai ir kokius vardus jūs jiems duosite, prisipažįsta, kad svajoja apie namų augintinį. Jūs tikriausiai jau susipažinote su jo šeima ir artimais draugais.

Jaučiatės su partneriu saugūs. Tikras artimas ryšys – aki partnerio buvimas šalia jus nuramina. Jaučiatės saugūs vien dėl to, kad jis šalia. Jums nereikalinga apsauga, pats jo artumo faktas užpildo jus jėga ir tikėjimu, kad susidorosite su bet kokiomis problemomis.

Jis prašo jūsų patarimo. Kai partneris susiduria su kokiais nors gyvenimiškais sunkumais, moraline dilema ar kliūtimis – jis prašo jūsų patarimo. Jam svarbu išgirsti jūsų nuomonę, kad galėtų geriau įvertinti situaciją. Jis nebijo paklausti, ką jam vertėtų padaryti ar pasakyti, koks turėtų būti jo sekantis žingsnis ir koks sprendimas būtų teisingiausias. O jūsų klausia dėl to, kad jūsų nuomonė jam turi reikšmę.

Kai susiduriate su problemomis, jis irgi visada pasirengęs jums patarti, nes nuoširdžiai linki jums laimės ir sėkmės. Jo patarimai konstruktyvūs, be jokios piktos valios ar pavydo. Viskas, ko jam norisi – matyti kaip jūs augate.

Jis priima jūsų trūkumus. Jo nejaudina jūsų erzinantys įpročiai, charakterio trūkumai ar fizinės ydos. Jis jus myli ir priima tokiu žmogumi, kokiu esate. Jam jūs esate mieli patys savaime. Priėmimas – aukščiausia meilės stadija.

Jis dalinasi su jumis giliausiais savo pergyvenimais. Jis juk irgi turi kompleksų ir problemų, apie kurias jūs jau tikriausiai žinote. Tačiau pats faktas, kad jis pajėgus apie tai papasakoti ir atsiskleisti – milžiniškas žingsnis į priekį. Žmonės pasakoja apie savo slapčiausias baimes tik tiems, kuriais besąlygiškai pasitiki.

Jis duoda, duoda ir dar kartą duoda. Jis jus myli ir yra pasirengęs atiduoti viską: širdį, sielą, laiką, energiją ir netgi paskutinius pinigus. Ir jam vienodai rodo, kas kam daugiau duoda. Nes kaip tik čia ir slypi meilės esmė – duoti ir nieko nelaukti mainais.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *