Ko brandžiai moteriai norisi iš vyriškio

Mūsų norai turi savybę keistis. Kažkam jie kaitaliojasi dažniau, kažkam rečiau. Kaip ten bebūtų, mes visada turime troškimų, susijusių su mylimu žmogumi. Todėl, manau, būtų ne pro šalį paanalizuoti, ko jau nebe jauno amžiaus moteris tikisi iš vyro.

Pirmas dalykas – moteris nori, kad vyras neužmirštų tų nuostabių romantikos ir pasimatymų laikų. Taip, vyrai išties gali pamiršti šį savo gyvenimo periodą. Pasimatymai, kavinės, restoranai, keisti poelgiai… Tačiau esu tikras, kad net keturiasdešimties ar penkiasdešimties metų moteriai bus malonu kur nors išeiti su savo vyru.

Kaip taisyklė, vyrai mėgsta kiurksoti namuose. Todėl svarbu atsiminti, kad praktiškai kiekviena moteris apsidžiaugs, kai ją kur nors pakvies. Galbūt tiesiog į kiną ar teatrą. Net paprastas pasivaikščiojimas po miestą yra pakankamai vertingas. Prisiminkite tokio amžiaus žmones. Dažniausiai jie to nedaro. O moteris išties to norėtų iš savo vyriškio.

Antrasis punktas panašus į pirmąjį, tačiau kiek gilesnis ir platesnis. Esmė ta, kad brandus amžius – tai tas amžius, kai būtina daryti tai, ko norėjosi. Juk paskui bus žymiai sudėtingiau. Tuojau paaiškinsiu, ką turiu galvoje. Moteris gali turėti įvairių troškimų. Pavyzdžiui: „nuvažiuoti prie jūros“, „gyventi kaime nuosavame name“ arba „aplankyti Italiją“.

Nebe jauno amžiaus moteris nori, kad vyras padėtų išpildyti tokio pobūdžio troškimus. Juk apie tai žmona galėjo svajoti visą gyvenimą. Nebūtinai konkrečiai tai, ką išvardijau, gali būti begalė variantų. Svarbiausia, moteris nori, kad vyras nebūtų tam abejingas ir padėtų įgyvendinti.

Ir manau, kad daugelis su manimi sutiks, kad trečiuoju punktu turėtų tapti bendravimas. Su amžiumi žmonės gali netgi miegoti skirtinguose kambariuose. Susimatė kelis kartus per dieną ir gana. Tačiau moteriai bendravimo reikia kur kas daugiau, o retas vyras duoda tiek, kiek jai reikia.

Vyrus irgi galima suprasti, jie labiau mėgsta vienumą ir ramybę, nei nesiliaujantį bendravimą. Todėl geriausia būtų susirasti balansą. Juk vienaip ar kitaip, dažniausiai matome, kad bėgant metams, žmonės bendrauja vis mažiau, nors gyvena po tuo pačiu stogu.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

One thought on “Ko brandžiai moteriai norisi iš vyriškio”

  1. Kažkaip man ramiau gyventi vienam.Vaikai užaugo.Tos moterys senos.joms vis kažko reikia.- dėmesio kelionių.pokalbių.Laiko gaišimas.ir pinigų taškymas.Geriau jau Aš ramiai pabūsiu.pažvejosiu.pamedžiosiu.Pagyvensiu sau tyliai ramiai.Džiaugiuosi vienatve.nors retai tenka pabūti vienam.Gyvenimas yra gražus

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.