Ko labiausiai nemėgsta kiekvienas Zodiako ženklas?

Kiekvienas žmogus turi kažką tokio, ko nemėgsta, bijo ar net negali pakęsti. Žinodami tai, galėsite lengviau kurti darnius santykius.

Kokios yra Zodiako ženklų silpnosios vietos?

AVINAS

(03 21–04 20)

Avinas atkakliai siekia savo tikslų, bet kokia kliūtis šiame kelyje suvokiama kaip bėda. Avinas negali stovėti vietoje. Šis karštos prigimties žmogus nepakelia nuobodulio kasdienybėje ir nemėgsta monotonijos.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Jautis – labai konservatyvus Zodiako ženklas. Nemėgsta netikėtumų, net ir malonių. Visiškai nesikeičia. Jis labiausiai bijo finansinės krizės.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Dvyniai bijo vienatvės. Jie bendrauja su draugais, kolegomis, kaimynais. Būtinybė nuolat slėpti savo asmenines paslaptis juos labai vargina.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Vėžys yra labai ramus Zodiako ženklas, mėgstantis namų jaukumą. Jis bijo palikti komforto zoną. Vėžys labai nervinasi, kai jam reikia per ilgai būti kitų žmonių akivaizdoje ir palaikyti nuobodų kontaktą su nepažįstamais partneriais.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Liūtai paprastai dėl nieko per daug nesinervina. Tai gana pasitikinti savimi ir stabilios psichikos asmenybė. Jis tik bijo galimos nesėkmės. Liūtą erzina tokios situacijos, kai jis neturi galimybės išreikšti savo minčių garsiai ir pademonstruoti savęs.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Šio Zodiako ženklo atstovai yra perfekcionistai. Jie mėgsta viską suplanuoti iki mažiausios detalės. Jei planas žlunga, Mergelės patiria stiprų stresą. Ji būna priversta susitaikyti su tuo, kad yra dalykų, kurių neįmanoma numatyti ir kontroliuoti.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Šio Zodiako ženklo atstovai jaučia misiją padaryti visus laimingus. Jie dažnai aukoja savo interesus kitų labui. Nesugebėjimas pasiekti visuotinę gerovę, žiaurumo ir neteisybės egzistavimas pasaulyje verčia juos nerimauti.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Dauguma visų šio Zodiako ženklo atstovų bijo pasirodyti silpni. Jie kruopščiai formuoja savo nepažeidžiamumo ir tvirtybės įvaizdį. Jie labai baiminasi, kad gali patirti nesėkmę ir būti sužlugdyti.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Šio Zodiako ženklo atstovai garsėja kaip nuotykių ir kelionių mėgėjai. Jie nekenčia rutinos, monotoniško darbo ir suvaržymų. Šaulį apima neviltis, kai įvyksta stagnacija versle ir jis nebemato išeities.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Šio Zodiako ženklo atstovai mėgsta viską kontroliuoti. Jie panikuoja, kad gali nepasiekti savo tikslų. Ožiaragis yra labai pavydus, jam sunku susitaikyti su kitų sėkme, ypač jei jis pats nieko nepasiekė gyvenime.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Šio ženklo atstovai baiminasi, kad jų argumentai gali pasirodyti nepakankamai taiklūs ir įtikinantys, per daug paprasti. Vandenio idėjų geriau nekritikuoti, kitaip jis užsidarys savyje ilgam laikui.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Svajingos ir sentimentalios Žuvys bijo parodyti savo jausmus kitiems. Jos nenori būti silpnos, bijo pajuokos, pašaipų ir patyčių. Todėl jos stengiasi sukurti nepažeidžiamo žmogaus įvaizdį.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *