Ko vyrams norisi labiau, negu meilės

Nors meilė vyrams tokia pat svarbi, kaip ir moterims, jiems yra šis tas svarbesnio. Be to, daugelis vyrų patys to nesuvokia ir negali aiškiai išreikšti šio poreikio. Kas tai per poreikis?

Pagarba!

Vyras turi pajausti pagarbą, tik paskui pagalvos apie meilę. Tačiau dažnai jis pats šito nesupranta. Nes niekas apie tai nekalba.

Augdami, bręsdami, vyrai supranta, kaip išsikovoti pagarbą: varžytis su kitais berniukais mokykloje, pasiekti išsikeltus tikslus, įvaldyti kokius nors įgūdžius – sporte, sudėtingoje ar pavojingoje veikloje, būti drąsesniems ar protingesniems už kitus.

Ir tik tada, kai vyras tokiu būdu sulauks aplinkinių pagarbos, tik tada gali pradėti galvoti apie ką nors kita, pavyzdžiui, apie meilę.

Kaip moteris, jūs turėtumėte suprasti, kad jei nesielgsite su vyru pagarbiai, niekada nelaimėsite jo širdies. Tai gali būti netgi menkiausias pokštas, kuris įžeis jo orumą, arba kritika, ir jeigu nebūsite delikati, vyras pajus, kad jo negerbiate, o tai pakirs jo tikėjimą jūsų meile.

Pakaks pašaipaus balso tono, kad vyras suprastų, jog jūs juo netikite, jog manote, kad jis nieko nepajėgia padaryti pats, be jūsų pagalbos ir patarimų.

Tai nereiškia, kad negalite vyro kritikuoti ir nurodyti jo klaidų. Galų gale jis turi mokėti tai priimti – kaip vyras.

Tiesiog reikėtų kūno kalbos ar balso tono, kuris jam leis suprasti: „Tu esi niekas“. Visada kalbėkite pagarbiai, juk idealių žmonių nebūna, visi klystame.

Jis pajaus, kad jūsų meilė jam nuoširdi ir atsivers tau. Jis pajaus, kad priimi jį kaip vyrą, vadinasi, gali priimti ir jo meilę.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.