Kodėl į lygintuvą įlašinu tris lašus aliejaus. Penkios nebrangios gudrybės, kad jūsų namai gaiviai kvepėtų

Man patinka, kai namai alsuoja gaiviais aromatais. Iškart pasidaro kažkaip lengviau kvėpuoti. Mėgstami kvapai sukuria jaukią atmosferą. Ne visi turi galimybę įsigyti brangių žvakių ar kvapų difuzorių. Štai kodėl susiradau nebrangių ir veiksmingų gudrybių, kaip atšviežinti namus.

Skaniai kvepia ir saugo nuo kandžių

Mūsų šeimos garderobe kiekvienas turi megztų megztinių, kojinių, kepurių, šalikų. Prisimenu, kad mama megztus daiktus suvyniodavo į laikraštį ir slėpdavo į spintą, kad neįsiveistų kandys. Parduotuvėse dabar yra daug priemonių nuo kandžių, bet ar jos veiksmingos?

Pasirodo, kad neįsiveistų kandys, į spintą su drabužiais reikia įsidėti levandų šakelių. Levandų kvapas atbaido kandis ir suteikia drabužiams subtilų aromatą.

Iš pietinių šalių parsivežiau ištisą puokštę levandų ir iškabinau šakeles spintoje, o į kailinių kišenes prikaišiojau maišelių su levandomis.

Dabar esu rami dėl drabužių. O juos užsidėjus, jaučiamas toks aromatas, kad nebereikia jokių kvepalų.

Kepinių kvapas

Gaminome su vaikais skanius kepinius su cinamonu. Štai kodėl namuose ilgam laikui pasklido nuostabus kvapas.

Švaros pojūtis

Man patinka, kai daiktai atrodo švieži, tarsi ką tik išskalbti. Kiekvieną dieną skalbti užuolaidų negaliu, o ir dažnas skalbimas trumpina audinio tarnavimo amžių. O juk taip norisi, kad namuose tvyrotų malonus aromatas.

Kad užuolaidos gaiviai kvepėtų kiekvieną dieną, sumaišau su vandeniu 2-3 lašus mėgstamo eterinio aliejaus. Supilu į purškimo buteliuką ir purškiu ant užuolaidų.

Ir po namus pasklinda dieviškas kvapas. Be to, šis būdas puikiai tinka dulkėms valyti. Taip jų mažiau nusės ant užuolaidų. Atlieku šią procedūrą kartą per savaitę. To visiškai pakanka. Kvapas išlieka visai savaitei.

Atsikratyti šiukšlių dėžės kvapų

Šiukšles aš išmetu tik rytis, kadangi vakarais jų išnešti negalima. Blogas ženklas 🙂

Todėl, kad neatsirastų kvapų, į šiukšlių maišo dugną įkloju nedidelį popierinį rankšluostį arba apskritai bet kokį popierių. Ant vatos diskelio užlašinu 2 lašus eterinio aliejaus ir padedu ant popieriaus, o ant viršaus pabarstau truputį sodos.

Viskas. Dabar galite dėti šiukšles ir nebijoti nemalonaus kvapo virtuvėje.

Aromatinga patalynė

Ne kartą teko susidurti su nemaloniu patalynės užvalkalų kvapu. Regis, ir išskalbiu, ir išlyginu, ir į komodą sudėlioju. O po savaitės ištraukiu ir kvapas jau nebe tas. Ir visgi aš radau šios problemos sprendimą.

Dabar, lygindama patalynę, naudoju citrusų aromato eterinį aliejų. Paimu stiklinę vandens, įlašinu 1-3 lašus aliejaus, išmaišau ir supilu į lygintuvą.

Lyginu drabužius ir mėgaujuosi aromatu. Paskui sudėlioju patalynę į komodą. Po savaitės išimu, o skalbiniai iki šiol tebekvepia gaivumu.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *