Kodėl verta džiaugtis, kai su jumis elgiasi neteisingai

Nenusiminkite, jei su jumis elgiasi neteisingai, puola, bando daryti kokias nors bjaurastis…

Tai priežastis džiaugtis. Ir štai kodėl.

1. Jei ant jūsų puola su nemotyvuotu negatyvu ir agresija, reiškia,gyvenime jūs darote kažką teisingo ir reikalingo. Ir visokiems tamsuoliams tai labai nepatinka. Jie užvaldo energetiškai silpnus žmones ir veikia per juos. Todėl džiaukitės. Jūs teisingame kelyje.

2. Žinovai teigia, kad jei jums skaičiuoja kaulelius, šmeižia, apkalba, tai reiškia, kad tokie žmonės pasiima jūsų karmą sau. Jūs išsivalote, o šmeižikai viską pasiima sau.

3. Kai žmogus kategoriškai kažką neigia, kažką smerkia arba bando pasakoti, koks jis geras – gyvenimas būtinai jį pastūmėja į tokias sąlygas, kai jis ne šiaip susiduria su tuo, ko kategoriškai atsisakė ar smerkė, bet ir, kaip rodo praktika, pilnai panyra į tai. Todėl jei jus visą laiką smerkia ir kritikuoja – džiaukitės. Greitai jūs pamatysite kritiką ir teisėją lygiai tokioje pat situacijoje, tik susidoroti bus žymiai sunkiau.

4. Jei atakos nesustoja ir jūs negalite apsiginti – džiaukitės. Tai bus jums į naudą. Kaip sakė mano tetulė – netrukdyk žmonėms pasirodyti blogai. Aplink ne taip jau daug kvailių.

Protingi supras, kas ir kaip, o į kvailus dairytis nėra prasmės.

5. Egzistuoja kompensacijos dėsnis. Jei kažkur kažkas dingo, reiškia, kažkur kažkas atsiras. Jei jūs kažką pametėte, reiškia, jums kažką padovanos. Jei jums kenkia ir rezga bjaurastis – džiaukitės. Jūsų laukia apdovanojimas. Kuo daugiau bjaurasties – tuo vertingesnės dovanos.

6. Viskas, kas vyksta, visada turi prasmę. Tai visada arba pamoka, arba išbandymas, arba kokių nors jūsų neteisingų veiksmų atlygis, arba būsimos jūsų laimės avansas. Kuo oriau jūs tai praeisite, tuo kokybiškesnis jūsų gyvenimas. Sąmoningumas ir supratimas visada atneš naudą.

Todėl džiaukitės. Ir karmos taškų užsidirbsite, ir piktavalius sunervinsite.

7. Jei apie jus visą laiką kalba ir niekaip negali palikti jūsų ramybėje – džiaukitės. Jūs – žvaigždė. Tegu ir su priešdėliu „anti“. Tai jau nesvarbu. Jums pašventė gyvenimą. Dėl jūsų atsisakė kažkokių džiaugsmų, aukojo asmeninį laiką. Jumis prasideda ir baigiasi kažkieno diena. Jūs valdote kažkieno mintis. Tai juk šaunu.

8. Gyvenimas sutvertas labai harmoningai, logiškai, racionaliai ir išmintingai. Net jei dabar jūs nematote kažkokių detalių ir nesuprantate, kodėl vyksta vienaip ar kitaip – tai nebaisu.

Jei su jumis elgiasi neteisingai, šmeižia, kenkia – tiesiog atsipalaiduokite ir pasitikėkite pirmaprade gyvenimo išmintimi. Vienąkart mazgas bus išpainiotas ir viskas stos į savo vietas.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *