Kodėl vyrai įsimyli vyresnes moteris? Štai 5 pagrindinės priežastys, įvardintos vyrų

Kodėl daugelis vyrų renkasi vyresnes moteris?

Štai 5 pagrindinės priežastys, įvardintos vyrų…

1. Vyresnės moterys žino, ko nori iš gyvenimo.

„Jos patyrusios. Jos daug ką išbandė ir žino, ko nori. Man 32 ir dabartinė mano partnerė, kuriai 59, niekada man staiga nepaskambins tardama, kad ji kraustosi į kitą šalį, nes ten rado darbą, kuris galbūt jai patiks. Vyresnės moterys ne tokios beprotiškos.

Jos žino, kas joms patinka, o kas ne, todėl ilgai nesirenka ir nesikankina abejonėse. O dar nejaučia poreikio keisti partnerius. Su tokia gali būti įsitikinęs, kad ji nepersigalvos po kelių dienų.

Vyresnės moterys žino, ko nori santykiuose: rimtumo ar intrigos, tačiau ji tiesiai pasakys tai.“

2. Jos patyrusios.

„Vyresnės moterys patyrusios visuose gyvenimo aspektuose: nuo santykių iki darbo, jos gali daug ko išmokyti. Todėl gyvenime su jomis lengviau. Tu įsitikinęs, kad su ja bus geriau, nes ji išmintingesnė už tavo bendraamžes.

Dar vyresnės moterys daug žino apie santykius ir nesitiki iš tavęs neįmanomo. Jos žino, kaip svarbu kalbėti apie savo jausmus, o ne versti vyrą spėlioti, jos moka eiti į kompromisą. Todėl su jomis labai lengva.

3. Joms nereikia nuolatinio dėmesio.

„Man 25, o mano merginai 47. Ji labai supratinga ir neskambinėja man pastoviai, kad patikrintų, kur aš ir su kuo.

Vyresnėms moterims nereikia dėmesio 24/7. Jos turi savo gyvenimą. Joms nereikia aiškinimų, kodėl laiku neatsakei į žinutę.

Jos nieko prieš, kad tu irgi užsiėmęs. Bet užtai kiekvienas mūsų susitikimas pilnas įspūdžių“.

4. Jos pasitikinčios savimi ir nepriklausomos.

„Man 26, o mano merginai 48. Žinoma, mano draugai ir artimieji negalėjo įsivaizduoti, kad mano mergina bus vyresnė už mane dvigubai. Bet kai tik mes susipažinome, buvome sužavėti. Kuo man ir patinka vyresnės moterys: jos pasitiki savimi, niekada savęs nežemina, nekritikuoja. Jei jos pastebi savyje trūkumą, tiesiog ima su juo dirbti. Jos nesiskundžia.

Dar vyresnės moterys nepriklausomos. Jos nepasikliauna vyru, kad jis viską padarys už jas. Jos pačios gali savimi pasirūpinti. Jos pačios kuria savo laimę.“

5. Jos arčiau žemės ir realistiškiau žiūri į gyvenimą.

Vyresnės moterys tvirtai stovi ant kojų. Jos ne tik žino, ko nori, bet ir realistiškiau į tai žiūri.

Brandi moteris niekada nepaprašys tavęs padaryti ko nors nerealaus, kad įrodytum jai savo meilę.

Ji nesitiki, kad tu versi kalnus dėl jos. Ji nežaidžia vaikiškų žaidimų.

Vyresnė moteris iškart sako, ko ji iš tavęs nori. Visi mano santykiai su vyresnėmis moterimis sukelia man geresnius prisiminimus, nei santykiai su bendraamžėmis.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *