Kodėl vyrai vienas moteris gerbia, o kitas myli

Per vestuves visi prisiekia mylėti visą gyvenimą. Tačiau kodėl tiek daug skyrybų? Kodėl vienas moteris myli laikinai, o su kitomis nugyvena visą gyvenimą? Manau, daugelis iš jūsų nori meilės visam gyvenimui, todėl reikėtų išsiaiškinti šiuos klausimus.

Pakalbėkime apie situaciją, kad tarp vyro ir moters iškart užgimsta tikra meilė. Nes kai kurie švenčia vestuves, nors tikros meilės tarp jų nėra. Tokių atvejų nenagrinėsime.

Esmė ta, kad kelis metus meilę galima išlaikyti vien hormonais. Mums gera būti šalia žmogaus, drugeliai pilve ir t.t.

O paskui svarbus jau pats žmogus, jo asmenybė. Kodėl galima visą gyvenimą praleisti su vienu žmogumi, o su kitu pradedama galvoti apie skyrybas? Esmė vystymosi arba degradavimo tempuose.

Pavyzdžiui, vyras nenori tobulėti, jam reikia stabilumo, jam patinka tai, ką turi dabar. O moteris nori tobulėti, keliauti ir pan. Tokie žmonės, net ir mylėdami vienas kitą, vis tiek išsiskirs dėl skirtingo vystymosi greičio.

Ir čia nesvarbu, kas išsiveržia į priekį – vyras ar moteris. Esmė slypi skirtume. Todėl atsakymas paprastas. Laikinai myli tas moteris, kurios vystosi kitokiu tempu. Pradžioje to nesimato, bet sulig kiekvienais metais atotrūkis vis didėja, o kartu gyventi darosi vis sunkiau.

Ir atvirkščiai, jei vyras ir moteris turi vienodą vystymosi tempą, jie gali būti kartu visą gyvenimą. Juk abu juda į priekį daugmaž vienodu greičiu. Arba abu sėdi ir nieko nedaro. Svarbu, kad tempas būtų vienodas, tada jums abiem bus patogu būti kartu nors ir visą gyvenimą.

Todėl jei norite visą gyvenimą turėti šalia savęs vyrą, teks prisitaikyti prie jo tempo. Arba greičiau vystytis, kad pasivytumėte, arba laiku sutramdyti savo ambicijas ir pasėdėti šalia jo nieko neveikiant, kol jis jus pasivys. Tai nėra nei blogai, nei gerai, tai kiekvieno žmogaus asmeninis tempas.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.