Kokie Zodiako ženklai dažniausiai inicijuoja skyrybas brandžiame amžiuje

Jauname amžiuje išsiskyrimas su partneriu vargu ar ką nors nustebins. Žmonės dažniausiai išsiskiria su tais, su kuriais skubotai nusprendė susieti savo gyvenimą, gerai nepažinę vienas kito, aistros paskatinti.

Kai pirminės aistros nuslūgsta ir romantika išblėsta, jie nemato prasmės tęsti santykių, kartais tiesiog nenori įveikti kliūčių, kovoti su sunkumais. Daugeliu atvejų jų niekas nepasmerkia dėl tokio žingsnio.

Tačiau kai kurie Zodiako ženklai gali išsiskirti su partneriu ir po daugybės bendro gyvenimo metų..

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Šiems asmenims darbas visada yra pirmoje vietoje. Kartais jie nieko daugiau ir nemato, sukuria šeimą atsitiktinai, palankiai susiklosčius aplinkybėms. Ožiaragis iš pradžių gali jaustis laimingas, net kalbėti kitiems apie tai.

Tačiau šis Zodiako ženklas galbūt daugybę metų net nesupras, kad per santuoką prarado dalį savęs. Toks supratimas ateis tik vyresniame amžiuje. Ir būtent šią akimirką Ožiaragis nuspręs viską užbaigti ir įteikti skyrybų prašymą.

Antroji pusė bus šokiruota. Juk visą gyvenimą jai atrodė, kad ji gyvena su patikimu žmogumi.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Šio Zodiako ženklo žmonėms skyrybos gali įvykti bet kuriame amžiuje. Dvyniai nesilaiko įsikibę partnerio, nemano, kad šeima ir santuoka yra kažkas labai svarbaus ir būtinai reikalingo.

Jaunesniais metais jie mieliau neregistruoja santykių, jei yra tokia galimybė, kad galėtų lengvai juos nutraukti. Jei vestuvės vis dėlto įvyksta, jie ilgai gyvena susituokę.

Tačiau Dvyniai nesustos, jei jie nuspręs kardinaliai pakeisti savo gyvenimą. O tokia idėja juos tikrai aplankys.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Šio Zodiako ženklo atstovams nesiseka asmeniniame gyvenime, tačiau tai paaiškėja ne iš karto. Svarstyklės gali susituokti jauname amžiuje, bet greitai išsiskirti.

Po to jos gali vėl sukurti šeimą, sunkiai dirbti, kad ją išlaikytų. Dėl to jos galės išbūti su partneriu ilgus metus, tačiau skyrybos anksčiau ar vėliau įvyks. Priežastys gali būti įvairios, ne pačioms Svarstyklėms nelabai aiškios.

Skyrybos brandžiame amžiuje gali atsitikti bet kam, tačiau minėtų Zodiako ženklų žmonėms jos tampa tarsi gyvenimo norma.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *