Kokio amžiaus sulaukę sutuoktiniai dažniausiai būna neištikimi vienas kitam

Daugelis susidūrė su sutuoktinių neištikimybės problema, kuri gali kilti netgi laimingoje santuokoje.

Manoma, kad labiausiai į tai linkę vidutinio amžiaus žmonės, kurie jau sukūrė šeimą, užaugino vaikus, tačiau dar neprarado seksualinio susidomėjimo.

Tačiau, remiantis Amerikos sociologų duomenimis, yra keli periodai, kai žmonės linksta į neištikimybę. Kokio amžiaus sulaukę sutuoktiniai būna neištikimi vienas kitam?

Tyrimai, pagrįsti pažinčių tinklapių registracijos duomenimis, rodo, kad sutuoktinių poros labiau linkę į neištikimybę tam tikru amžiaus periodu. Paprastai tai amžius prieš kažkurią apvalią datą.

Daugumai sutuoktinių porų pavojingas amžius ateina 29,39 ir 49 metų, nors vyrai neretai apgaudinėja savo žmonas ir jaunesniame, ir vyresniame amžiuje. Dauguma moterų linkusios į neištikimybę tik po 30- ies, kai jų santuokos stažas eina link 10 metų, jos jau turi vaikų ir daugiau gimdyti neplanuoja.

Kas tampa sutuoktinių neištikimybės priežastimi?

Anoniminės vyrų ir moterų apklausos parodė, kad neištikimybės priežastys gali būti įvairios, tačiau dažniausia tiek pas vyrus, tiek pas moteris – aktyvaus seksualinio potraukio tarp sutuoktinių sumažėjimas, kuris ateina praėjus maždaug 7-10 santuokos metų. Kai santykiuose dingsta romantika, aistra ir tarpusavio trauka, žmonės pradeda ieškoti aštrių pojūčių už šeimos ribų. Tai dažniausia neištikimybės priežastis pirmame kritiniame amžiuje – 29 metų. Antrasis pavojingas periodas – 40-mečio išvakarės.

Sutuoktiniai dažniausia baiminasi šios datos. Jiems pradeda atrodyti, kad gyvenimas eina pro šalį ir jie dar nieko nespėjo. Kažkas šiame amžiuje ima keliauti, kiti susidomi ekstremaliomis sporto rūšimis, o kai kuriems neištikimybė tampa patvirtinimu, kad dar ne viskas prarasta.

Neištikimybė 50-mečio išvakarėse dažniausiai įvyksta dėl nesutarimų šeimoje. Jei kažkuris iš sutuoktinių nemato išeities, jis bando „įšokti į nuvažiuojantį traukinį“ ir sukurti naują šeimą. Išdavystė šiame amžiuje laikoma pavojingiausia šeimyniniams santykiams.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *