Kokių didžiausių silpnybių turi Zodiako ženklai

Tik kvailiai laiko save tobulais ir nenuodėmingais. Kiekvienas žmogus turi slaptų silpnybių ir trūkumų, kurie dažnai priklauso nuo jo Zodiako ženklo.

AVINAS

(03 21–04 20)

Avinas mano, kad rizika yra kilnus dalykas. Jam patinka elgtis beprotiškai ir daryti neapgalvotas išdaigas. Dažnai elgiasi kaip vaikas ir vaidina viešumoje.

Avinas yra tikras kavos maniakas. Negaliu atsispirti puodeliui gaivaus gėrimo.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Pagrindinė jo aistra – lošimas ir azartas. Jam negalima įeiti į kazino, dalyvauti loterijose, žaisti azartinių žaidimų, nes tai tampa priklausomybe. Šis Zodiako ženklas įsijautęs sugeba taip atitrūkti nuo realybės, kad gali prarasti viską iki paskutinio cento.

Antroji ji silpnybė – siautulingų vakarėlių ir lėbavimų su linksma kompanija pomėgis.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Neįtikėtinai priklausomi nuo virtualaus pasaulio. Jie gali visam laikui įstrigti socialiniuose tinkluose ir internetiniuose žaidimuose. Programėlės jiems atstoja daug ką..

Kad neprarastų ryšio su realybe, Dvyniams patariama atsisakyti išmaniojo telefono ir pasirinkti senąjį modelį.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Vėžys beprotiškai prisirišęs prie šeimos. Jo meilė šeimai peržengia visas proto ribas. Jam nieko nekainuoja kas pusvalandį išsakyti savo karštus jausmus brangiausiam žmogui ir kelis kartus per dieną skambinti tėvams.

Antroji Vėžio silpnybė – noras pabėgti nuo problemų svaiginantis alkoholiu.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Be galo mėgsta komplimentus. Liūtas jaučiasi laimingas tik tada, kai sulaukia pagyrimų ir savimeilę glostančių atsiliepimų. Siekdamas kitų pritarimo, jis gali pasielgti beprotiškai ir pamiršta apie saugumą.

Be to, Liūtas yra tikras prekybos centrų mėgėjas. Jis negali ramiai praeiti pro jokią madingų prekių parduotuvę.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Mergelė – tyrumo genijus. Pedantiškai palaiko tvarką namuose. Pasirengusi kovoti su purvu ir dulkėmis visą parą.

Jos tvarkos troškimas dažnai pasiekia absurdo ribą. Užsispyrusios Mergelės negalima priversti padėti dulkių siurblio ar šluostės. Net sterilioje patalpoje ji sugebės rasti nešvarumų dėmę.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Svarstyklės neįsivaizduoja savęs be įdomaus pomėgio. Šis Zodiako ženklas domisi daugybe dalykų vienu metu.

Svarstyklės gali griebtis kelių darbų iš karto, bet dažnai palieka juos pusiaukelėje. Svarstyklės neretai pasineria į savo hobį taip giliai, kad pamiršta artimuosius ir draugus.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Didžiausia gyvenimo vertybė Skorpionui yra meilė ir seksas. Jis jaučia silpnybę avantiūroms ir meilės romanams. Jį traukia viskas, kas susiję su priešinga lytimi.

Skorpionas gyvena dėl santykių ir atiduoda jiems visą save. Ištirpsta partneryje ir pamiršta saiko jausmą.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Šalys – neįtikėtinai godus Zodiako ženklas. Nuo vaikystės jis svajoja apie turtus, trokšta tapti oligarchu. Tam, kad išsipildytų svajonė, jis dirba dieną naktį ir stropiai kaupia žinias.

Šaulys taupo, tenkinasi minimumu ir atsisako išleisti centą, tikėdamasis brangaus milijono. Jis yra tiesiog apsėstas pinigų troškimo.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Pagrindinė Ožiaragio nuodėmė yra jo nesveikos ambicijos. Jam svarbu būti teisiam visame kame. Svajoja tapti autoritetu ir įgyti galią.

Aukšta padėtis visuomenėje yra pats karščiausias Ožiaragio troškimas. Jis pasirengęs net parduoti savo sielą velniui, kad jį įgyvendintų

VANDENIS

(01 21–02 19)

Niekas Vandenio nedžiugina labiau, už adrenalino antplūdį. Jas patinka kutenti nervus ir rizikuoti gyvybe.

Siekdamas stiprių įspūdžių, Vandenis gali mestis po traukiniu ar nušokti nuo skardžio. Jei neišmoks suvaldyti savo [pomėgio rizikuoti, jis gali atsidurti ligoninėje arba žūti.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Susidūrusios su sunkumais Žuvys visiškai pasimeta ir nežino, kaip spręsti problemas. Iš nevilties jos gali griebtis alkoholio. Tik apsvaigusios nuo spiritinių gėrimų, jos pamiršta savo sielvartus ir sunkumus.

Didžiausia Žuvų bėda – neatsparumas alkoholiniams gėrimams.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *