Kuo skiriasi moteris, neatsiginanti vyrų, nuo tos, kuri išvis negauna dėmesio

Važiuojame su anyta mašina pas ją į sodą. Įstrigome kamštyje. Atsidaro kaimyninės mašinos langas ir pasirodo vyriškio veidas.

Jis šypsosi ir klausia: „Kaip oras? Kaip nuotaika?“

Aš tylėdama nusisuku ir mes važiuojame toliau. Anyta klausia: „O ko tu taip? Lyg ir padorus vyriškis, inteligentiškas…“ Ir po dviejų sekundžių, a, tiksliai, aš ir pamiršau visai, kad tu ištekėjusi…

Ji, tiesą sakant, niekada neatsigina vyrų. Vienas siūlosi pataisyti čiaupą, kitas veža jai trofėjų – paties pagautą didžiulę žuvį, trečiasis su mašina pasitinka stotyje, kad patogiai pristatytų namo.

Jiems malonu sukti ratus aplink ją, o kai kurios apie tokį dėmesį gali tik svajoti, prisimindamos, kaip klasiokas tampė už kasyčių.

Kuo skiriasi moteris, patraukli vyrams, nuo tos, prie kurios net prieiti nesinori?
Mano draugė sako, kad vyrai dievina eilės, kurios uodegoje jie randasi, efektą.

Ji be savo paskyros socialiniuose tinkluose turi dar dvi išgalvotas vyriškas. Publikuoja savo fotografiją, užeina su kitu vardu ir rašo sau ditirambus: „Nežemiška gražuolė!“, „Viską atiduočiau už tavo žvilgsnį“ ir t.t.

Sako, kad šis metodas puikiai veikia. „Naujokai“, patekę į jos puslapį, stebisi susižavėjimu, kurį ji gauna. Ir ką jūs manote? Eina ieškoti kitos? Ne!

Prisijungia ir pradeda sustiprintai konkuruoti tuose ditirambuose, pyškina komplimentus lyg apsėsti. Į pasimatymus kviečia, klausinėja, ar gali tikėtis garbės įteikti jai dovaną? Taip taip, būtent – turėti garbės. Iš to darome išvadą:

Vyrams patinka tos moterys, kurios nori patikti. Jos nedėvi pilkos spalvos, kad susilietų su minia. Jos nelaiko flirto tuščiu užsiėmimu vėjavaikiams.

Jei ne moteriška intuicija, kiek vyrų praeitų pro savo laimę…

Jos ryškiai dažosi ir nešioja moteriškus drabužius: liemenį išryškinančius siluetus, sijonus, diržus, šilkinius šalikėlius.

Jų judesiai minkštesni ir šypsena švelnesnė. Jų akyse ugnelės.

Jos su malonumu išklauso viską, ką joms nori pasakyti vyras. Nes žino: vyras lengvai įsimyli tą, kuri įdėmiai jo klausosi.

Jos leidžia vyrams padėti ir patarti, nors lengvai susidorotų savarankiškai. Jos negaili pagyrų, nors galbūt ten nėra ko ypatingai girti.

Kuo gi skiriasi šios moterys?

Sako, kad vyras ieško to, kas prieinama. Sudėtingų skaičiavimų būdu jie per 30 sekundžių nusprendžia, kokia moteris jiems įkandama, o kuri palydės smerkiamu žvilgsniu. O kuri pati su džiaugsmu įsikibs ir bėgs iš paskos.

Į mano rankas papuolė psichologo knyga, kuri atskleidė paslaptį: ką vyrai sekioja lyg užhipnotizuoti.

Tai moterys, kurios mąsto taip: „Tau su manimi bus labai gerai, tačiau mane gauti sunku“.

Blogiausia, pasak jo, ką gali padaryti moteris – tai apsiginkluoti lozungu: „Mes gi suaugę žmonės, tai kam tempti?“

„Vyrai – kaip ragu, juos reikia gerokai patroškinti“. Frederikas Beigbederis

Vyras negaiš savo laiko pasipūtusiai karalienei ir nesitenkins prielipa. Jam reikia rekordų ir pergalių, bet tų, kurios jo jėgoms.

Ir dar viena išvada…

…kurią padariau su amžiumi.

Paolo Coelho sako: „Jei tu sugebi matyti grožį, tai tik todėl, kad nešioji grožį savo viduje. Nes pasaulis panašus į veidrodį, kuriame kiekvienas mato savo atspindį.“

Deja, įsimylėti, susižavėti, prisirišti gali tik tie, kurių siela – kaip žydintis sodas. Būtent jie gali priimti jus kaip brangenybę, o jūs – atsakyti tuo pačiu.

Jei žmogaus viduje tuščia… patys suprantate, kokio dėmesio iš jo galima laukti?Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *