Kur dingo visi geri vyrai

Šį klausimą aptarinėja viso pasaulio moterys, tačiau kodėl apie tai niekas nepaklausia pačių vyrų? Atsakysiu jums kaip vyrų atstovas.

Per paskutinius šimtą sufražizmo, feminizmo ir lygybės metų buvo išklibinti patriarchato pagrindai. Vyrų ir moterų vaidmenys visuomenėje ir šeimoje smarkiai pasikeitė. Kol mes, vyrai, su dideliu vargu stengiamės prisitaikyti prie naujos situacijos, lyčių karas pareikalavo milijonų aukų. Tarkime, Jungtinėje Karalystėje suirusių pirmųjų santuokų skaičius siekia 42%, JAV – 53%, Belgijoje – 71%. Su antrosiomis ir trečiosiomis santuokomis vaizdas dar baisesnis.

Daugelis vyrų mato skyrybų sulaužytus, apiplėštus, sutryptus savo tėvus, baiminasi patys kada nors netekti šeimos ir vaikų, ir dėl to apskritai nepradeda rimtų santykių.

Teismai praktiškai visada, be išimčių atiduoda pirmenybę motinoms, kai tuo tarpu vyrams belieka savaitgalio vizitai, netoliese besisukiojant griežtoms prižiūrėtojoms.

Vyrai žeminami ir išjuokiami žiniasklaidoje ir masinėje kultūroje. Pasižiūrėkite reklamą, situacijų komedijas, filmus – būtinai aptiksite nebrandų vyrioką ar idiotą tėtušį, iš kurių visi raitosi juokais. Ir išgelbsti jį visada moteris ar vaikas-vunderkindas.

Tyčiojimasis iš vyrų tapo absoliučia norma, daugelis jau net nesupranta, kodėl reikėtų tuo piktintis?

Vyrų mokytojų mokyklose praktiškai nebeliko. Vieniša mama – vos ne kas antra motina. Ir mažas berniukas neturi normalaus pavyzdžio nei mokykloje, nei namuose.

Berniukams aiškinama, kad mergaitės yra jiems lygios, o mergaitė mokomos, kad jos protingesnės ir geresnės už berniukus. Ir kai vyras pastoviai jaučia tokį požiūrį į save, kyla natūrali reakcija – tiek psichologinė, tiek fizinė – duoti grąžos.

Tačiau nugalėtojų šioje situacijoje nėra.

Jau pats rungtyniavimas dėl lyderystės atstumia vyrus. Dėl to dauguma paprasčiausiai atsitveria nuo tos psichologinės kovos, kuri pasireiškia trimis būdais.

Pirmasis: kai moteris vyrą žemina ar menkina – namuose, kitų žmonių akyse, net jeigu tai daroma „juokais”.

Antrasis: kai moteris duoda vyrui suprasti, kad kiti vyrai už jį geresni, talentingesni, seksualesni, turtingesni.

Trečiasis: kai moterys pastoviai visur kartoja: „Mums vyrai nereikalingi”.

Vyrai nebenori joms nieko daugiau įrodinėti, kadangi pačioms moterims tų įrodymų nebereikia, jos jų net išklausyti nesivargina. Vyrai nenori rungtyniauti su savo moterimi.

Tai kur gi pradingo geri vyrai?

Jie užsiima savais reikalais. Jie paprasčiausiai nelenda į visą šitą bjaurastį ir beprotybę. Nelenda, nes kaip ir daugybė tikrų, gerų moterų, jie paprasčiausiai nusivylė šiandieniniais nusicivilizavusiais santykiais.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *