Kurioje srityje jūsų laukia garantuota sėkmė pagal Zodiako ženklą?

Astrologai teigia, kad sėkmė priklauso nuo Zodiako ženklo, po kuriuo žmogus gimė. Vieniems sekasi versle ar darbe, kitiems – draugystės, tretiems – meilės srityje. Kiekvienam savas likimas. Jei žmogus bando laimę ne savo srityje, jam gali kartą kitą pasisekti, bet vis tiek niekada neiškops į viršūnę, taip ir vilksis visą gyvenimą kitiems iš paskos. Todėl verta žinoti, kokioje srityje jums numatyta sėkmė.

AVINAS (03 21–04 20)

Šio Zodiako ženklo atstovams neturėtų kilti problemų dėl karjeros darymo, nes jie žino, kaip išspręsti problemas, kurių negali įveikti kiti. Jiems sekasi ir azartiniuose žaidimuose, nors Avinas apskritai į gyvenimą žiūri kaip į didelį žaidimą.

Žaisdamas Avinas labai domisi pačiu procesu, jam tai svarbiau už rezultatą, todėl jis dažnai tampa geru žaidėju. Jo globėjas yra Marsas, o tai reiškia, kad pralaimėjimas jam beveik nepažįstamas.

JAUTIS (04 21–05 20)

Jautis traukia pinigus, šio ženklo atstovams nereikia vargti, kad suvestų galus. Tuo atveju, jeigu Jautis nenori dirbti, šalia visada atsiras žmogus, kuris visus rūpesčius prisiims sau. Ir net duos Jaučiui pinigų pramogoms.

Jei Jautis yra darbštus, tada jis greitai sukurs materialinę gerovę. Ir jam nereikės ilgai kaupti savo kapitalo, jam užteks visko.

DVYNIAI (05 21–06 21)

Iš Dvynių išeina verslininkai ir prekybininkai, jiems sekasi pardavinėti prekes, jie gali parduoti tai, ko niekas neatima iš kitų, nes yra meistrai šioje srityje. Jiems taip pat sekasi rinkti analizei reikalingus duomenis, jie tampa gerais analitikais. Be to, Dvyniams šypsosi sėkmė tais klausimais, kur reikia universalaus talento ir protinio lankstumo.

VĖŽYS (06 22–07 22)

Po šiuo Zodiako ženklu gimusiems žmonėms sekasi kaupti kapitalą, o kuo daugiau jie indėlių turi bankuose, tuo laimingesni jaučiasi. Jie turi gerai išvystytą intuiciją, kuria pasinaudoja, kai reikia pelningai investuoti.

Jų investicijos dažnai būna sėkmingos, net jei verslas iš pirmo žvilgsnio atrodo rizikingas. Šiam ženklui seksis ir šeimos gyvenime, nes jie būna atsidavę mylimam žmogui.

LIŪTAS (07 23–08 23)

Liūtui sekasi draugystėje. Savo kelyje jis dažnai sutinka gerų žmonių, kurie jį prisimena net ir po kelerių metų. Liūto ženklo atstovų prašymai retai būna atmetami. Jie yra labai žavūs, todėl kiti lengvai pasiduoda jų poveikiui ir patenka į jų spąstus. Tada jie ima manipuliuoti žmogumi, kaip tik nori. Liūtui sekasi apsipirkti, jis sugeba nusipirkti puikių daiktų žemiausiomis kainomis.

MERGELĖ (08 24–09 23)

Šio Zodiako ženklo žmonės, kad ko nors pasiektų, turi pasikliauti tik savimi. Jiems niekas veltui neduodama. Kad gautų naudos, turi labai pasistengti. Nors Mergelei nelabai sekasi įvairūs darbai, įveikusi pradinius sunkumus, ji užtikrintai juda savo tikslo link. Mergelė taip pat iš prigimties apdovanota nepriekaištingu skoniu, todėl jai patartina rinktis su estetika susijusius darbus.

SVARSTYKLĖS (09 24–10 23)

Svarstyklėms dažniausiai nepasiteisina draugiški santykiai. Jos per daug tikisi iš draugų, nes joms sunku atmesti kitų žmonių prašymus. Svarstyklės per daug atiduoda, kol suvokia, kad per mažai gauna mainais ir jomis paprasčiausiai naudojasi kiti.

Rinkdamosi profesiją ir darbus, jos gali lengvai pereiti nuo vieno dalyko prie kito, jeigu kažkur pradeda nesisekti. Todėl daugelis mano, kad Svarstyklės yra lengvabūdiškos ir paviršutiniškos. Bet taip nėra, joms tiesiog geriau sekasi, kai kaitalioja interesų sritis.

SKORPIONAS (10 24–11 22)

Skorpionui sekasi dirbti. Paprastai šio Zodiako ženklo žmonės įsigyja gerą profesiją, todėl darbas jiems teikia malonumą. Šio ženklo atstovai dažnai turi po kelis talentus ir net sugeba juos visus atskleisti. Skorpionas gali būti dainininkas ir aktorius vienu metu arba žurnalistas ir istorikas. Tarp šio Zodiako ženklo atstovų būna daug kūrybingų bei į mokslą linkusių žmonių. Jiems lengva atskleisti paslaptis ir daryti atradimus.

ŠAULYS (11 23–12 21)

Šio ženklo atstovams pasisekė tuo, kad jie dažnai atsiduria tinkamoje vietoje tinkamu laiku. Ir net pati Fortūna padeda jiems įgyvendinti savo troškimus.

Jei Šaulys mėgsta keliauti po pasaulį, greičiausiai jis susiras darbą, galintį padengti visas jo išlaidas. O kai šio ženklo žmonės susiduria su problemomis asmeniniame gyvenime, dažnai jas išsprendžia be didelių pastangų.

OŽIARAGIS (12 22–01 20)

Ožiaragiui sekasi su vertingais radiniais. Šio Zodiako ženklo žmonėms dažnai pavyksta rasti piniginę su didele suma. Išėję į mišką pasivaikščioti šio ženklo žmonės randa daugiausiai grybų, medžiotojai sumedžioja geriausią grobį. Ožiaragiui pasiseka ir asmeniniame gyvenime, nes jam pavyksta susirasti sielos draugą ir gyventi santarvėje. Jam sekasi ir rūpintis sveikata. Paprastai šio Zodiako ženklo atstovai turi gerus fizinius duomenis.

VANDENIS (01 21–02 19)

Šio Zodiako ženklo žmonės yra iš prigimties apdovanoti turtinga fantazija, mėgsta gilintis į savo vidų, deja, vien iš svajonių nepragyvensi. Vandenio ženklo atstovams sekasi lošti. Bet jiems yra tinkamų ir kur kas vertesnių profesijų. Iš jų išeina geri gydytojai, teisininkai, mokslininkai.

ŽUVYS (02 20–03 20)

Šio Zodiako ženklo žmonėms sekasi užmegzti naudingas pažintis. Net pats likimas jiems pateikia laimingų atsitiktinumų. Žuvys gali gerai valdyti žmones. Iš jų išeina puikūs pedagogai ir vadybininkai. Žuvims dažniausiai sekasi tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime. Paprastai jos būna gerais viršininkais, kolegomis ir šeimos nariais. Žuvims reikia išmokti vertinti tai, ką turi, tada jos jausis laimingos.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *