Kurių Zodiako ženklų merginos renkasi blogus vaikinus

Dažnai galima išgirsti, kad jaunoms merginoms patinka blogi vaikinai, kad jos pasiruošusios su jais leisti laiką, kurti santykius. Visa tai, žinoma, yra tiesa.

Tačiau nepamirškite, kad blogais vaikinais domisi tik paauglės ir kai kurios studentės. Subrendusioms, išsilavinusioms ir gyvenimo patirties įgijusioms merginoms tokio tipo vyrai nustoja jai daryti įspūdį.

AVINAS

(03 21–04 20)

Su gerais vaikinais merginoms, gimusioms po šiuo Zodiako ženklu, tiesiog nuobodu. Avinas nori, kad viskas aplink jį virtų, kad santykiuose būtų daug aistros. Visa tai leidžia šio ženklo merginoms mėgautis gyvenimu.

Su blogais vaikinais neįmanoma užmegzti tvirtų ilgalaikių santykių, todėl ryšys tikrai nutrūks. Tačiau Avino ženklo mergina yra rami dėl išsiskyrimo.

Ji nesijaudina, nesinervina, tiesiog gyvena toliau, laukdama, kol sutiks kitą kandidatą į partnerius.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Šio Zodiako ženklo merginos pasižymi aukštu intelektu, tačiau tai joms netrukdo bendrauti su blogais vaikinais, turėti su jais reikalų. Dvyniams nerūpi, kaip susiklostys jų gyvenimas ateityje.

Šio ženklo merginas domina tik dabartis, kaip dabar klostysis aplinkybės. Dvyniams svarbu pasisemti ryškių emocijų, kad galėtų mėgautis akimirka.

Ir šios merginos gali tai padaryti būdamos šalia blogų vaikinų.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Šios jaunos damos išsiskiria užsispyrimu, noru bet kokia kaina pasiekti tai, ko nori. Santykiuose Skorpiono ženklo merginai svarbu būti lygiavertei su partneriu, puikiai suprasti vienam kitą.

Skorpiono ženklo mergina gali rasti abipusį supratimą su žmogumi, kuris turi tokias pačias savybes kaip ir ji pati. O piktadariams būdingas užsispyrimas, atkaklumas ir tikslingumas.

Todėl šio Zodiako ženklo merginos mieliau prasideda su tokiais vyrais.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Šaulio ženklo merginai nebus sunku sužavėti vyrą, padaryti jam stiprų įspūdį savo charizma, žavesiu. Šios merginos turi visas galimybes užmegzti romaną su rimtu jaunuoliu.

Tačiau jos to vengia. Joms nereikia ilgalaikių, rimtų santykių. Šio Zodiako ženklo merginos nori išlikti laisvos, nepriklausomos, nesuvaržytos. Joms patinka trumpalaikiai romanai, kurie neprimeta jokių įsipareigojimų. O tokie romanai galimi tik su blogais vaikinais.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Maištinga dvasia būdinga kiekvienai šio Zodiako ženklo atstovei. Vandenio merginai svarbu, kad partneris galėtų ją šokiruoti, iškrėsti tai, ko niekas nesitiki.

Blogi vaikinai tai sugeba. Šio ženklo merginos bus šalia smurtautojo, žavėsis juo. Galiausiai Vandenio mergina įsimylės jį. Jei santykiai nutrūks staiga, ji kentės, pyks, nervinsis dėl išsiskyrimo.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *