Labiausiai gundantis Zodiako ženklas: naudojasi išskirtiniu sąmoju ir žavesiu

Šis astrologinis ženklas, norėdamas pritraukti partnerį, naudojasi išskirtiniu sąmoju ir žavesiu.

Jautis

Jautis patenka į gundančių ženklų viršūnę, sako astrologė ir kultūros rašytoja Lauren Ash.

„Jautis dažnai turi blogą reputaciją, nes yra labiausiai užsispyręs Zodiako ženklas. Tačiau šis žemiškas ženklas turi slaptą romantiškąją pusę”, – sako ji.

„Veneros, romantikos ir grožio planetos, valdomi Jaučiai mėgsta priimti jausmingumą, meilę ir romantiką, todėl jie yra savaip gundantys.”

„Šis žemės ženklas žino, kaip palepinti savo meilės objektą”, – priduria Ash. Jei jūsų gundymo idėja – tai vakarienės prie žvakių šviesos, šviežiai skintos rožės, atostogos ir ilgi pasivaikščiojimai paplūdimyje, Jautis gali būti jūsų idealus partneris.

Ožiaragis

Ožiaragiai garsėja savo užsisklendimu ir rimtumu, tačiau santykiuose jie gali lengvai perimti vadovavimą, sako Ash. „Visi žinome, koks seksualus yra pasitikėjimas savimi, o jų pasitikėjimas savimi daro juos tokius gundančius”, – pastebi ji.

Toks pasitikėjimas savimi ir tvirtas požiūris reiškia, kad Ožiaragis žino, kaip perimti vadžias į savo rankas ir priversti partnerį jaustis globojamu.

Skorpionas

„Lengva suprasti, kodėl žmonės mano, kad šis rūstusis vandens ženklas yra toks gundantis, – sako Ash. „Skorpionai garsėja paslaptingomis asmenybėmis ir stipriomis emocijomis.

Valdomi Marso, aistros ir agresijos planetos, meilė yra didžiulė jų gyvenimo dalis, todėl jie moka įdėti savo kūną, širdį ir sielą į kiekvienus santykius.”

Skamba karštai? Žinoma, bet taip pat to gali būti per daug, perspėja Ash. Būti su Skorpionu reiškia susitaikyti su tuo, kad jų „viliojančios ir svaiginančios” asmenybės taip pat yra labai intensyvios. Jie gundymą laiko rimtu reikalu.

Dvyniai

Dvyniai yra žinomi kaip bendraujantys ir linksmi; jie yra žaismingiausias Zodiako ženklas, sako Ash. Šis vėsus oro ženklas mėgsta susipažinti su naujais žmonėmis ir juos užkalbinti – ir jiems tai puikiai sekasi.

„Jie žino, kaip sužavėti bet kurį žmogų greita šypsena ir gerai pasakytu komplimentu”, – sako Ash.

„Šį ženklą valdo Merkurijus, bendravimo planeta, todėl, norint sudominti šį ženklą, jums reikės stipraus psichologinio ryšio.” Pasirodo, suvilioti Dvynius gali būti lengviau nei išlaikyti jų dėmesį.

Avinas

Avinas yra rimtai flirtuojantis ženklas, sako Ash, o kadangi jie yra drąsūs ir orientuoti į veiksmą, tikėtina, kad jie drąsiai sieks to, ko nori.

„Šiam ženklui svarbiausia yra siekti”, – aiškina ji. „Avinai mėgsta perdėtai demonstruoti savo meilę, kad neliktų nuošalyje nė vieno potencialaus sužadėtinio.”

Jei ieškote gundymo, kuris būtų „prabangūs pasimatymai, netikėtos dovanos ir gėlės”, pasiruoškite, kad būsite pakerėti.

Svarstyklės

Iš visų Zodiako ženklų Svarstyklės yra „lengviausiai gundančios”, sako Ash, todėl šis ženklas yra sąrašo viršuje. Ir tai tikrai nėra varžybos.

Svarstyklės gali „sužavėti beveik kiekvieną”, pastebi astrologė. Ir visi, kuriuos kada nors suviliojo Svarstyklės, žino, kad tai nėra perdėta.

„Jos yra patyrusios klausytojos ir pašnekovės ir tikrai žino, kaip priversti kitus žmones atsiverti”, – priduria Ash.

„Žavios, protingos ir linksmos, jos naudojasi savo šmaikštumu ir žavesiu, kad suviliotų kiekvieną, kuris pasitaiko jų kelyje.”Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *